|   |  By Oktöz İnşaat Firması
By Oktöz İnşaat

By Oktöz İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 0

By Oktöz İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, By Oktöz İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve By Oktöz İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

By Oktöz İnşaat Hakkında

Hakkımızda

ŞİMDİ DEĞİŞİM SIRASI BEYOĞLU’NDA!
 
Aslen Malatyalı olan Jeoloji Mühendisi Oktay Öz İstanbul doğumlu, İstanbul Teknik Üniversitesi mezunu.
 
Atik Otomotiv Tic.Lim.Şti sahibi ve Genel Müdürü olarak 16 senedir Doğuş Otomotiv ve Yüce Auto nun İstanbul da ki en eski Skoda bayisi Atik Otomotiv Bayii olarak satış servis 2 el de devam etmekte ,15 yıldır Atik Sigorta Aracılık Hizmetleri Tic.Lim.Şti 6 Sigorta Şirketinin (GROUPAMA SİGORTA , ANADOLU SİGORTA , AXA SİGORTA , EUROKA SİGORTA ,ALLİANZ SİGORTA ,MAPFRA SİGORTA ,) A acenteliğini yürütmekte sahibi ve genel müdürü Öz, 3’lü konsorsiyum olan ESSENORA İnşaat’ın kurucularından ve büyük ortaklarındandır; diğer iş kollarında faaliyet gösteren Atikpar (Byoktayöz inşaat) firmasının faaliyetlerinde de devam etmektedir.
 
Bugüne kadar sayısız başarıya imza atan Oktay Öz, Gaziosmanpaşa’da kentsel dönüşüm fitilini ilk ateşleyen girişimcilerdendir. Bu semtte bulunan bir gecekondu bölgesinde, inşası halen devam etmekte olan,
Oktay ÖZ’ ünde kurucu ortağı bulunduğu projesi bölgenin en güzel projelerindendir.
 
Gaziosmanpaşa’nın bu ilk kentsel dönüşüm projesi, Boğaz’da yer alan Four Seasons Bosphorus Otel’de Sayın Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta’nın da bulunduğu 120 kişilik basın toplantısı ile yapılmıştır. Sayın İdris Güllüce tarafından temeli atılan projenin tamamı basında övgüyle yer almıştır.
 
 Bugün Oktay Öz’ün tüm gayreti, gönül rızasına dayalı , proje özellikleriyle kamuoyu nezdinde ön plana çıkararak projeye değer katmak, halk ile uyum içinde çalışarak onlara hayal ettikleri hayatı sunmak, kültürel değerlere saygı çerçevesinde Beyoğlu’nun çehresini güzelleştirmek, daha yaşanabilir bir hale getirmektir.

 

Vizyon

By Oktay Öz inşaat olarak, Türkiye'nin ilk başarılı kentsel dönüşüm projesini hayata geçirmiş olmanın verdiği gururla, bu alandaki çalışmalarımıza ara vermeden devam etme vizyonu ile çalışıyoruz.

Misyon

İstanbul gibi bir metropolde şehrin merkezinde kalmış eski yapıları bir proje dahilinde toplayarak gerekli imar çalışmalarını tmalayarak hak sahiplerine ve şehrimize hak ettiği değeri kazandırmak misyonunu üzerimizde taşıyoruz.

Telefon: 0212 581 4444
Fax: 0212 581 4444
Email: info@byoktayoz.com
Adres: İplikçi Fırın Cad. İstiklal Mah. No:19 Beyoğlu-İstanbul

By Oktöz İnşaat Projeler Haritası

By Oktöz İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.