|   |  C35 İnşaat Gayrimenkul Turizm Firması
C35 İnşaat Gayrimenkul Turizm

C35 İnşaat Gayrimenkul Turizm

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 2

C35 İnşaat Gayrimenkul Turizm, konut, ofis ve residence projeleri, C35 İnşaat Gayrimenkul Turizm hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve C35 İnşaat Gayrimenkul Turizm ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

C35 İnşaat Gayrimenkul Turizm Hakkında

Projelerimizin her biri ayrı ayrı beklentilere hitap eden, özenle tasarlanmış,konfor ve eşsiz olanaklar sunmaktadır.

Beklentiler, değişen her şey gibi hızla değişiyor. Hayat standartlarımız yükseldikçe beklentilerimiz de artıyor. Beklenti bizim doğamızda var ve hayallerimizin bir parçasıdır. Biz hayal ettikçe onlar da her defasında farklı şekillenir. C35 olarak inşa ettiğimiz yapılar, her biri farklı beklentilere tam anlamıyla karşılık vermektedir. Hilton Worldwide Franchise Partneri olan şirketler grubumuz, uluslararası tecrübeli yönetimi ve uzman kadrosu ile Türkiye’nin birçok bölgesinde kullanıcı odaklı ve kent yapılarına uyumlu konut ve otel projeleri tasarlamakta ve inşa etmektedir.

Türk-Alman ortaklığı olan C35 Türkiye’de bir çok uluslar arası bilinen markalar ile çalışmaktadır. Projelerin gerçekleştirildiği şehirlerin kalkınmasını modern ve işlevsel mimarilere kavuşmasını hedefleyen C35, Alman disiplini ve yüksek mühendisliğini Türkiye’nin doğal zenginlikleri ve güzellikleriyle buluşturmaktadır.

 

Hedeflerimiz

En büyük hedefimiz; bize adımızı veren ve bizi var eden ‘güven’le çıktığımız bu yolda, sizleri hayallerinizle buluşturmak ve hayallerinizin de ötesini yaşatmak.

C35’ in öncelikli hedefi, var olan kalitesini sürekli ileriye taşımaktır. Hem gayrimenkul sektörü adına teknik araştırmalarını, hem de insanların alışkanlıkları ve beklentileri hakkında araştırmalarını ilerletmek ve böylece bulunduğu bölgeye daha fazla katma değer sağlamak, son tüketiciyi daha fazla memnun edebilmek için durmaksızın çalışmalarını sürdürmektir.

Unutulmamalıdır ki bir zamanlar insanların hayal bile edemediği şeyler bugün hayatımızın vazgeçilmez birer parçası haline gelmiştir. Lüks hayat, sağlık, mutluluk bir tesadüf olmadığı gibi, kalite ve tasarım da tesadüf değildir.

C35, yüksek teknik detayları ve hizmette olabilecek en yüksek standartları dikkate alarak, güçlü mimari çizgisi ve mühendisliği ile kişi ve aile odaklı projelere imza atarak, sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer almayı hedeflemektedir.

Telefon: 0232 502 3262
GSM: 0539 771 7777
Email: info@cotuzbes.com
Adres: Manas Bulvarı Adalet Mh. No: 47 Folkart Towers A Kule Kat: 25 Daire: 2503-2504 Bayraklı / İZMİR

C35 İnşaat Gayrimenkul Turizm Projeler Haritası

C35 İnşaat Gayrimenkul Turizm Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.