|   |  Çağdaş İnşaat Firması
Çağdaş İnşaat

Çağdaş İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1987

  • Proje Sayısı : 8

Çağdaş İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Çağdaş İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Çağdaş İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Çağdaş İnşaat Hakkında

Çağdaş İnşaat
Türk turizm sektörüne büyük katkılarıyla bilinen Çağdaş İnşaat, 1987 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Bodrum başta olmak üzere İstanbul ve Türkiye'nin pek çok lokasyonunda büyük talep uyandıran, her biri mimari değer taşıyan prestijli inşaat projelerinin yaratıcısı Çağdaş İnşaat; Çağdaş Holding'in amiral gemisi konumundadır.
 
İlkelerimiz
Yıllardır edindiğimiz sektörel birikimlerimizi, insana ve doğaya yakışır bir şekilde, çağdaş çizgilerle hayata geçirmek, Yer aldığımız tüm sektörlerde, yeninin ve daha iyinin peşinde koşarak, bunları projelerimize yansıtmak, Güvene ve kaliteye adadığımız şirket unvanımızı, gerçekleştirilen her projede hak ettiği yerde muhafaza etmektir.
 
Misyonumuz
Ekolojiye saygılı, tarihi ve kültürel değerleri destekleyen, üstüne düşen sosyal sorumlulukların farkında bir kurum olarak faaliyet gösterdiğimiz bölge ve ülkenin koşullarını daha iyiye taşımak için çaba göstermektir.
 
Vizyonumuz
Etkin olduğumuz tüm sektörlerde, kaliteden ve bize duyulan güvenden hiç ödün vermeden, ülke çapında önde gelen, ölümsüz bir marka haline gelmek, Müşteri beklentilerine, dünya standardındaki hizmetlerimizle cevap vererek daima daha iyisini hedeflemektir.

Tel: 0252 444 5055
Fax: 0252 313 2157
Email: info@cagdasproperties.com
Adres: Yalıkavak Yolu Çağdaş Holding Binası 48400 Ortakent Muğla / Bodrum

Çağdaş İnşaat Projeler Haritası

Çağdaş İnşaat Projeleri

Çağdaş İnşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.