|   | 
Çağsan Dekorasyon

Çağsan Dekorasyon

  • Kuruluş Tarihi : 1996

  • Proje Sayısı : 1

Çağsan Dekorasyon, konut, ofis ve residence projeleri, Çağsan Dekorasyon hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Çağsan Dekorasyon ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Çağsan Dekorasyon Hakkında

Hakkımızda
 
ÇAĞSAN DEKORASYON
 
20 yıllık tecrübeyle...

Tarihçe
 
Çağsan Dekorasyon 1996 yılında kuruldu. İlk pvc, mobilya üretim ve montaj faliyetleri ile başlayan firma, ülkemizin sosyal, ekonomik ve şehirleşme alanlarındaki değişimine paralel olarak çalışmalarına devam etti. Öncelikli olarak Marmara Bölgesi’nde çalışmalar gerçekleştiren Çağsan Dekorasyon, pvc, mobilya üretim ve montaj alanındaki farklı işleriyle başarı grafiğini yükseğe taşımaya devam etmektedir.
 
Tüm projelerinin tasarımından uygulama aşamasına kadar olan her ince detayda ‘insan odaklı’ bir yaklaşımla yoluna devam eden Çağsan Dekorasyon, en üst seviyedeki müşteri memnuniyetine ulaşmak için var gücüyle çalışmaktadır. Uzun vadeli dostları olarak gördüğü tüm müşterilerine, dünyadaki en ileri teknolojiye sahip uygulamaları ve yeni yapım yöntemlerini sunmaya özen göstermektedir.
 
Yenilikçi, güvenilir, etik ilkelerinden ödün vermeyen sağlam yapısı, başarılı çalışmaları ile daima örnek bir profil sergileyen Çağsan Dekorasyon; 2013 yılında da, yılların deneyimi, bilgisi ve sermayesinden aldığı güç ile, atılımlarını genç ve dinamik yönetimi ile hızla sürdürmektedir. Modern üretim tesisi ve mağasaları, eğitimli ve yenilikçi teknik kadrosu ile geniş bir yelpazede yürüttüğü bireysel ve kurumsal müşteri potansiyeli ile sektörün önde gelen isimlerinden biri olmanın gururunu yaşamaktadır.

Tel: 0264 276 5960
Fax: 0264 276 5968
Email: suleymandincer@cagsan.com
Adres: 32 Evler Mah. Akçay Sok No:2 Sakarya / Serdivan 

Çağsan Dekorasyon Projeler Haritası

Çağsan Dekorasyon Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer