|   |  Çakoğlu Yapı Firması
Çakoğlu Yapı

Çakoğlu Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 1997

  • Proje Sayısı : 1

Çakoğlu Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Çakoğlu Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Çakoğlu Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Çakoğlu Yapı Hakkında

Kurumsal

Çakoğlu Yapı A.Ş., 1997 yılında kurulmuş olup, inşaat sanayinde edindiği deneyim ve yetkin insan kaynağı ile güçlenerek yoluna devam etmektedir. Yurt içi ve yurt dışında perakende mağazacılık ve ticari yapı alanında tamamlamış olduğu projeler ve yatırımları ile sektörde iddialı bir firma haline gelmiştir.
 
Çakoğlu Yapı A.Ş., alanında güçlü, istikrarlı ve tercih edilen bir firma olarak markalaşmak amacıyla müşteri memnuniyetini baz alan kaliteli hizmet ve üretim yaklaşımını benimsemiştir. Taahhütlerimizi zamanında ve en doğru şekilde yerine getirmek, zor projelerin ve koşulların üstesinden gelebilmek, etik ilkelere uygun davranmak prensibimiz olmuştur.
 
Misyon & Vizyon

Misyonumuz
Sektördeki gelişmeleri ve müşteri beklentilerini belirleyen trendleri yakından takip eden, teknolojik yeniliklere açık, çağdaş yaşamın ihtiyaçlarını karşılayan, güvenli yaşam ve iş alanları yaratan, çevre ve insana karşı sorumluluklarının bilincinde bir şirket olmak.
 
Vizyonumuz
Geleceğe yön veren, müşteri beklentilerini bir adım öteye taşıyan, yaşanabilirlik ve sürdürülebilirlik ilkelerini projelerinde göz önünde bulunduran, çevre ve insan faktörünün her zaman ön planda olduğu alanlar oluşturmaktır.
 
Faaliyet Alanı
Her türlü taahhüt işleri konut işyeri ticarethane inşaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak, bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa varsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak.
Yurt içinde ve yurt dışında her türlü resmi ve özel sektöre ait inşaat taahhüt ve montaj işlerini yapmak ve müstakil konut, iş hanları, fabrikalar, yollar, baraj ve göletler, park ve bahçe düzenlemeleri ve turistik tesisleri, tatil köyleri inşa etmek ve kiraya vermek.
Türkiye sınırları içinde veya yabancı ülkelerde, resmi ve özel kurum ve kuruluşları tarafından kapalı zarf, açık arttırma, eksiltme, teklif alma ve pazarlık usulü ile ihaleye çıkarılacak her türlü küçük ve yapıların her türlü inşaat işlerini anahtar teslimi taahhüt etmek.
Türkiye Cumhuriyeti bakanlıklarının ve bakanlığa bağlı resmi kuruluşların, kamu iktisadi teşebbüsleri, iktisadi devlet teşekkülleri, kamu iktisadi kuruluşları, kamu bütçeli daireler, mahalli idareler belediyeler, yapı kooperatifleri, özel sektör kuruluşları tarafından yurt içinde ve yurt dışında ihaleye çıkarılan inşaat, elektrik, yol, su, kanalizasyon, doğalgaz, altyapı üstyapı, dekorasyon, restorasyon işlerinin yeniden veya onarımı ihalelerine katılmak, teklif vermek, ihale şirkette kalırsa ihale sözleşmesi gereği işi yapmak ve teslim etmek.
Prefabrik inşaat ve meskenler yapmak, yaptırmak ve bunları satmak kiraya vermek.
Her türlü havuz inşaatı ve arıtma işlemleri yapmak.
Her türlü dekorasyon işleri, tamirat ve boya işleri yapmak.
Her türlü mimarlık hizmetleri vermek, şehir ve imar planları hazırlamak uygulamalarını yapmak.
Her türlü mühendislik hizmetleri vermek, proje ve uygulamalarını yapmak.
Dekorasyonla ilgili spor salanlarının saha çizimi, boya, parke ve cam cila, duvar kağıdı, halıfleks asma tavan –kartonpiyer, fayans-kalebodur, su ve elektrik tesisatı, çatı tadilat işleri yapmak.
Her türlü bina, büro, tesis ve yapılar ile peyzaj mimarisi ve çevre düzenleme düzenlemesi alanında mimarlık, mühendislik, teknik müşavirlik hizmetleri olarak plan, teknik hesaplar, danışmanlık, etüd, araştırma, tasarım, fizibiliteler yapmak, bununla ilgili hizmet grupları oluşturmak ve işletmek.
Durum (halihazır), kadastro, yer altı maden ocakları, deniz dibi, tünel ve baraj, yol, su kanalizasyon, boru hattı gibi şerit haritalarının yapımı.
Parselasyon planlarının yapımı.
Islah-İmar planlarının yapımı ve uygulama işlemlerinin yapılması.
Konusuyla ilgili her türlü dengeleme, hesaplama, yazım ve çizim işlerinin yapımı.
Konut projeleri
Perakende mağazacılık
Ticari yatırımlar
Ofis binaları
Endüstriyel yapılar – Kimya Endüstrisi
Hidrolektrik santraller
 
Değerlerimiz
Güvenilir olmak,
Teknolojik yenilikleri takip etmek,
Kaynaklarını en doğru ve optimum biçimde kullanmak,
Çevreye ve insan sağlığına duyarlı olmak,
İnsan haklarına saygılı olmak,
Adil olmak,
Tüm paydaşların haklarını korumak.
 
Künye
MERSİS NUMARASI - 2644-9345-7414-1352
TİCARET ÜNVANI - ÇAKOĞLU YAPI İNŞAAT SANAYİ ve TİCARET A.Ş
TİCARET SİCİL NUMARASI - 271.957-0
MERKEZİ - BAĞCILAR / İSTANBUL
ADRESİ - Bağlar Mahallesi Mimar Sinan Caddesi No:3 -GÜNEŞLİ / İSTANBUL
SERMAYESİ - 5.000.000 TL.
YÖNETİM KURULU BAŞKANI - HÜSEYİN YILMAZ ÇAKOĞLU
YÖNETİM KURULU ÜYESİ - AHMET ÇAKOĞLU
YÖNETİM KURULU ÜYESİ - FATİH ÇAKOĞLU
DENETİCİNİN ADI ve SOYADI - ERGÜN YAZGIÇ
VERGİ DAİRESİ - GÜNEŞLİ V.D. - 385.001.7930 

Tel: 0216 385 6500
Fax: 0216 385 6500
Email: info@cakogluyapi.com
Adres: Bağdat Caddesi Kavrakoğlu Apt. No:235 Kat 1 İstanbul / Kadiköy

Çakoğlu Yapı Projeler Haritası

Çakoğlu Yapı Projeleri

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.