|   |  Çalık Gayrimenkul Firması
Çalık Gayrimenkul

Çalık Gayrimenkul

  • Kuruluş Tarihi : 1930

  • Proje Sayısı : 2

Çalık Gayrimenkul, konut, ofis ve residence projeleri, Çalık Gayrimenkul hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Çalık Gayrimenkul ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Çalık Gayrimenkul Hakkında

Hakkımızda

Türkiye’nin gayrimenkul sektöründe lokomotif şirketlerinden olan Çalık Gayrimenkul, toplam 800 milyon dolarlık aktif büyüklüğü ve 1.75 milyar dolarlık gayrimenkul portföy değerine sahiptir. İstanbul’un merkezinde en gözde lokasyonlarda proje geliştiren Çalık Gayrimenkul, özellikle üstlendiği kentsel yenileme projeleri ve alternatif gayrimenkul yatırım alanları üzerinde çalışmaktadır.

Çalık Holding'in büyüyen gayrimenkul portföyü ve buna paralel inşaat sektöründe üstlendiği projelerle birlikte 2007 yılında “Gayrimenkul Yatırım Ortaklığına” dönüşmek üzere Çalık Holding bünyesinde kurulan Çalık Gayrimenkul ve Tic. A.Ş., faaliyetlerine aktif olarak 2010 yılında başlamıştır. Çalık Gayrimenkul arazi geliştirme, yatırım ve pazarlama şirketi olarak; kentsel yenileme, ofis, konut ve ticaret alanında projeler geliştirmektedir. İnovatif bir yaklaşımla proje geliştiren Çalık Gayrimenkul sektöründe ezber bozan çözümleriyle ayrışmaktadır. İstanbul’un merkezinde en gözde lokasyonlarda proje geliştiren Çalık Gayrimenkul, özellikle tarihi bölgelerde üstlendiği kentsel yenileme projeleri ile sektörde farklılaşmaktadır.

Şirket, yurt içi gayrimenkul projelerinin gelişim, yatırım ve pazarlama süreçlerini, çevre dostu, doğaya saygılı, kent dokusuyla uyumlu ve sürdürülebilirlik ilkeleri doğrultusunda yönetmektedir.

Vizyon

İnovasyon odaklı girişimci ruhumuzdan güç alan güvenilir ekiplerimizle, faaliyet gösterdiğimiz her alanda dokunduğumuz her hayata değer katarak 44. Yılımızda (2025) 4 kıtada 4 kat büyümek. 

Misyon

Yeteneklerimiz ve enerjimizle faaliyette bulunduğumuz tüm coğrafyalarda insan hayatına değer katacak çözümler üreterek refahın artmasına katkıda bulunmak. 

Değerler

Adalet – İşimizde ve ilkelerimizde hak ve adalet duygusu ile hareket eden bir aileyiz.

İnsan Odaklılık – Tüm enerjimizi insan hayatını iyileştirmeye adarız. Hem çalışanlarımız, hem müşterilerimiz hem de ürettiğimiz değerlerle dokunduğumuz tüm insanların mutluluğu ve gelişimi her zaman önceliğimizdir.

İtibar – İtibarımızı her şeyin önünde tutarız.

Gönülden Çalışmak – Şartlar ne olursa olsun kurumumuz için, hedeflerimiz için ve insan hayatına değer katacağına inandığımız projelerimiz için gönülden çalışırız.

Yenilikçilik – Çözümlerimizi ve iş modellerimizi sürekli geliştirir, bizi farklılaştıracak olanı buluruz.

Çeviklik – Koşulların gerektirdiği esneklik ve seri olma yeteneğine sahibiz.

Sürdürülebilirlik – Kesintisiz ve uzun vadeli başarıya önem verir, çevremiz için sorumlu davranırız.

Kalite Politikası

Çalık Holding’in doğaya, insana ve kültüre saygı çerçevesinde belirlenen temel değerleri ve bu değerlerin içselleştirilmesi, kalite politikalarımızın da temelini oluşturuyor. Kalite yönetim politikaları önemle uygulanırken, insan kaynakları sistemi de bu bakışla ve çağdaş bir planlama çerçevesinde belirleniyor.

Tel: 0212 306 5000
Fax: 0212 306 5300
Email: info@calikgayrimenkul.com
Adres: Büyükdere Cad. No: 163 Esentepe 34394 Şişli - İstanbul

Çalık Gayrimenkul Projeler Haritası

Çalık Gayrimenkul Projeleri

Çalık Gayrimenkul Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.