|   |  Çanakkale'de Alışveriş ve Eğlence Merkezi Olan Konut Projeleri

Çanakkale'de Alışveriş ve Eğlence Merkezi Olan Konut Projeleri

Çanakkale'de Alışveriş ve Eğlence Merkezi Olan Konut Projeleri

Çanakkale'de Alışveriş ve Eğlence Merkezi Olan Konut Projeleri 

Son senelerde insanların gelişen alışveriş kültürü farklılık göstererek sokak mağazalarından şehir alışveriş merkezlerine doğru kaymıştır. Alışveriş merkezi, çeşitli ürün ve hizmetlerin halka sunumu konusunda genelde bir şirket bünyesinde bazen de kooperatif olarak faaliyet gösteren büyük satış mağazası veya mağazalar topluluğudur.

Hoşça vakit geçirip eğlendiğimiz Eğlence Merkezleri birçok alışveriş merkezinin bünyesinde yada içinde bir bütün olarak sunuluyor. Yalnız Alışveriş ve Eğlence merkezleri çoğu zaman konut projelerinden ayrı birer yapı olarak karşımıza çıkıyor. Hızla değişen yaşama kültürümüz bu durumunda değişmesine sebep oldu. Artık birçok konut projesinde hem alış veriş merkezleri hem eğlence merkezleri bulunuyor.

Çanakkale bu iki seçeneği de sunan satılık daire, ofis vb. alanları olan konut projelerini liste haline getirdik.

- Çanakkale'de ki projeler  “Çanakkale'de Alışveriş ve Eğlence Merkezi Olan Konut Projeleri” sayfasının üst tarafında listelenmiştir.

- “Çanakkale'de Alışveriş ve Eğlence Merkezi Olan Konut Projeleri” listesini incelerken, merak ettiğiniz soruları sorabilir aynı zamanda içlerinden birçoğunu üç boyutlu olarak gezebilirsiniz.

 

Çanakkale'de Alışveriş ve Eğlence Merkezi Olan Konut Projeleri Haritası

 • Troia Flora
  Mim İnşaat

  Troia Flora

  Mim İnşaat A.Ş., Mim Grup’un 25 yıllık tecrübesini, güvenilirliğini ve hizmet kalitesini temel alarak 2004 yılında kurulmuştur. 200...

 • Miller Style
  Miller Yapı

  Miller Style

  Miller Style projesi, Miller Yapı tarafından Çanakkale Kepez’de 6.000 m2 arazi alanı üzerinde 3 blok olarak inşaa ediliyor. Proje...

  daha fazla yükle

  © Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.