|   |  Canan Yapı Firması
Canan Yapı

Canan Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 2005

  • Proje Sayısı : 4

Canan Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Canan Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Canan Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Canan Yapı Hakkında

Hakkımızda

Türkiye’ nin gelmiş geçmiş en ayrıcalıklı projesi kabul edilen Canan Residence’ ın ardından yolculuğuna yeni projeleri ile devam ediyor.
 
Türkiye'de inşaat sektörü ülkemizde lokomotif olarak büyüyor ve bağlantılı olarak yüzden fazla iş kolunu da doğrudan etkiliyor. İnşaat firmalarının rekabeti, mimari tasarım ve yapı kalitesini hızla yükseltiyor.
 
Canan Yapı Üretimi A.Ş. 2005 yılında inşaat mühendisi Necati Akyazıcı tarafından kuruldu. Akyazıcı’ nın 30 yıl önce kurduğu Canan Kozmetik şirketi 2004 – 2008 yılları arası dört yıl “Türkiye’nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu” sırlamasında yer aldı. 2008 yılı Ocak ayında dünya devi Loreal firmasına hisselerini devreden Necati Akyazıcı, Canan Yapı ile birlikte baba mesleği inşaat sektörüne odaklandı.
 
Gayrimenkul yatırımları, kişi ve kurumlar için zor karar verilen en pahalı yatırımlardır. Hayatının en büyük ve en değerli yatırımına para yatıran kişi, karşılığında alacağı ürün ve hizmet kalitesinde seçici ve araştırmacı olmakta son derece haklıdır. Canan Yapı' nın misyonu, gayrimenkul yatırımı yapan müşterisine parasının tam karşılığı olan mimarı tasarımı ve kaliteyi, kusursuz mükemmel yapıları, zamanında sunmak olacaktır. Canan Yapı, çalışanlarından müşterilerine, malzeme ve hizmet satın aldığı tedarikçilerden tüm topluma ulaşan geniş bir çerçevede, saygılı ve dürüst olmayı, vaatlerinin arkasında durmayı ve bu değerleriyle çok yakın bir gelecekte Türkiye'nin ve yakın bölgemizin önde gelen yapı üreticileri arasında olayı hedefleyen bir vizyona sahiptir.
 
Canan Yapı,bu misyon ve vizyon doğrultusunda, ilk önemli projesi olan Türkiye’ nin gelmiş geçmiş en ayrıcalıklı projesi kabul edilen Canan Residence’ ın ardından yolculuğuna yeni Projeleri Canan Business ve Canan Suadiye ile devam etmekte ve geleceğe emin adımlarla yürümektedir.
 
Yatırım

Canan Yapı arsa geliştirme ve yenilikçi yatırım projeleri için çalışmalarına devam ediyor.
 
Ulusal ve uluslararası kişi ve kuruluşlarla pozitif güç birlikteliği  ve karşılıklı kazanç prensibiyle yatırım konusunda işbirliğine ve sinerjiye uygun zemin oluşturmak için var gücümüzle çalışmaktayız. Gerek arsa geliştirme ve değerlendirme gerekse yenilikçi yatırım projelerinde varlığımızı koruyoruz.
 
Canan Yapı Üretimi A.Ş., İstanbul Yapı Ortaklığı ile kendi arazileri üzerinde gerçekleştirmekte olduğu karma yaşam projesi Canan Business’ in yanısıra önümüzdeki beş yıllık süreçte arsa stoklarını oluşturmakta ve Başta Suadiye ve Ataşehir olmak üzere pek çok birinci sınıf lokasyonlarda AR- GE çalışmalarına devam etmektedir.
 
Finansman

Yüksek finans gücünden taviz vermeksizin geleceğe güvenle bakıyor.
 
Tüm Konut Projelerinde Türkiye’ nin en büyük bankalarının yanısıra kendi ödeme opsiyonları oluşturmakta, böylelikle Müşterilerimizin konut taleplerini en pratik şekilde çözümlemektedir.
 
Zamanında ve taahhüt ettiğinden daha yüksek kalitede teslim edilen Projeler için en büyük gereksinim olan ticari vizyon ve yüksek finans gücü prensibinden asla taviz vermeksizin etik ticari yapısını korumakta ve geleceğe güvenle bakmaktadır.
 
İş Güvenliği

Canan Yapı projelerinde en yüksek seviyede iş güvenliği kurallarına bağlı ve uygulamada kararlıdır.
 
Her türlü hukuki sorumluluğun yanısıra insan hayatına verdiğimiz değer ve etik kurallara olan saygısı ve sorumluluğunun bir gereği olarak Projelerinde en yüksek seviyede iş güvenliği kurallarına sıkı sıkıya bağlı ve uygulamak konusunda son derece kararlıdır.
 
Üretimin en ideal olan yönü insan hayatının ve yaşam kalitesini düşürmeden vücut bütünlüğü ve mental yapı sağlığının gözetilmesidir. Bu gerçekle daima çalışan ekiplerinin eğitimlerine ve operasyonel güvenliğine azami özen gösterilmektedir. 

Tel: 0216 499 9327
Fax: 0216 499 2158
Email: info@cananyapi.com
Adres: Hendem Caddesi, No:54, Şerifali 34775 İstanbul / Ümraniye

Canan Yapı Projeler Haritası

Canan Yapı Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.