|   |   |  Candemir İnşaat, Plusera İnşaat adıyla yatırımlarını İstanbul’a taşıyor

Candemir İnşaat, Plusera İnşaat adıyla yatırımlarını İstanbul’a taşıyor

1988 yılında kurulan ve Gaziantep’te çağdaş kent yaşamına uygun modern rezidans projelerine imza atan Candemir İnşaat, yapı sektöründeki deneyimini İstanbul’a taşıyarak iddialı projeler gerçekleştirmeyi hedefliyor. Firma, İstanbul’daki projelerini Plusera İnşaat adıyla hayata geçirecek.

Candemir İnşaat, Plusera İnşaat adıyla yatırımlarını İstanbul’a taşıyor

1988 yılından bu yana faaliyet gösteren ve hayata geçirdiği modern rezidans projeleriyle Gaziantep’te referans gösterilen güvenilir inşaat firmalarının başında gelen Candemir İnşaat, yatırımlarını İstanbul’a da taşıyor. Kuruluşundan bugüne yüzlerce konutun yapımını tamamlayan firma, Plusera İnşaat adıyla İstanbul Maltepe’de merkezi bir kent lokasyonunda dört bloktan oluşan büyük bir projenin hazırlıklarını sürdürüyor.

Referans gösterilen rezidanslar

Candemir İnşaat halihazırda Asce Safir, Vadi Evleri, İpek Plaza ve Asce Sarıyer olmak üzere dört projeyi birden yürütüyor. Asce Safir’de 3 blokta 208 daire, Vadi Evleri’nde 3 blokta 72 konut ve 5 mağaza, Asce Sarıyer’de 3+1 kat bahçeli 184 daire, İpek Plaza’da ise 220 metrekarelik lüks daireler ve mağazalar yer alıyor. Candemir İnşaat’ın tamamlanmış projeleri arasında ise Verda House, Türkmen Sitesi, Safir Konutları ve Evler yer alıyor. Firmanın imza attığı projeler, yer aldıkları lokasyonlarda mimari tasarımı, inşaat kalitesi ve dairelerin konforu ile fark yaratmayı başarıyor.

İstanbul’da iddialı projeler gerçekleştirecek

Plusera İnşaat’ın Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Candemir Yozgat, tanınmış mimarlık ofisleriyle çalıştıklarını ve çağdaş kent yaşamına uygun rezidans projelerini hayata geçirdiklerini kaydederek, “Yaşanılacak mekanlar sunmak amacıyla inşa ettiğimiz her yapıda kendimizin yaşamak istediği mekanlar hayal ediyoruz. Başarımızın bu yaklaşımımızdan kaynaklandığına inanıyorum” diyor.

İstanbul’da iddialı projeler gerçekleştirmek üzere 2017 yılında bir firma kurduklarını ve çeşitli projeler üzerinde çalıştıklarını ifade eden Candemir Yozgat, 2020 yılının ilk yarısında Maltepe’nin gözde bir lokasyonunda 397 bağımsız bölüm ve 20 ticari üniteden oluşan prestijli bir projeye başlayacaklarını duyurdu. Söz konusu projenin her metrekaresinin özenle ve titizlikle projelendirildiğini söyleyen Yozgat, projeyi İstanbul’un önde gelen bir mimarlık ofisiyle birlikte geliştirdiklerini belirtti. İstanbul’da birkaç yıl içinde bir dizi proje gerçekleştirmek istediklerini dile getiren Yozgat, firma olarak güçlü bir finansal yapıya sahip olduklarını, inşasını tamamladıkları tüm projelerinde rahatlık, konfor ve güveni ön plana çıkardıklarını vurguladı.    

Şirket Haberleri

Etiketler

Şirket Kategorisindeki diğer haberler

 • Konutta ilk alan hep kazanıyor
  Konutta ilk alan hep kazanıyor

  Konut kredi faiz oranlarının düşmesi gözleri bir kez daha gayrimenkul sektörüne çevirdi. DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, “Son 10 yıla, hatta 20 yıla baktığınızda Türkiye’de gayrimenkulün kazandırdığını hiçbir yatırım kazandıramadı.

 • Peker Holding Avrupa’ya örnek oldu
  Peker Holding Avrupa’ya örnek oldu

  Türk inşaat şirketlerinin yurtdışında sıra dışı işlere imza attığını söyleyen Peker Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Peker, “İş yapış kültürümüz ve hızlı bitirme kabiliyetimizle Avrupalıları şaşırtıyoruz" dedi.

 • Nef’ten bir ev alınca 25 tane daha eviniz olacak
  Nef’ten bir ev alınca 25 tane daha eviniz olacak

  Gayrimenkul sektörünün yenilikçi markası Nef, patentli keşfi “Foldhome” konseptini bir adım ileriye taşıyor. Paylaşım ekonomisini gayrimenkul sektörüne taşıyan Nef’in yeni keşfi “Foldcity” ile Nef müşterileri artık şehrin onlarca farklı lokasyonundaki Nef projelerini kullanabilecek.

 • Görkem Öğüt: “Gayrimenkul sektörü, teknoloji ile dönüşecek”
  Görkem Öğüt: “Gayrimenkul sektörü, teknoloji ile dönüşecek”

  Teknoloji odaklı gayrimenkul değerleme platformu Endeksa.com Kurucu Ortağı ve CEO’su Görkem Öğüt, gayrimenkul sektörünün Türkiye’de her zaman lokomotif sektörlerden biri olduğuna dikkat çekerek, “Sektör, teknoloji ile dönüşeceği için biz de buna katkı sunmak istiyoruz” dedi.

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.