|   |  Canpolat İnşaat Firması
Canpolat İnşaat

Canpolat İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Canpolat İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Canpolat İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Canpolat İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Canpolat İnşaat Hakkında

Canpolat İnşaat; CStil ve ÇTS Yapı olarak bugüne kadar gerçekleştirdiği projelerdeki kaliteli hizmet anlayışını ve başarısını, şimdi de Altınvadi Residence için ortaya koymaktadır. Yenilikçi bir anlayışla, çağdaş mimarinin en güzel örneklerini ve temel gereksinimlerini bünyesinde barındıran bu eşsiz projeyle İskenderun’da, ‘her şey gölgede kalacak.’

 

Altınvadi Residence; bu güzel kente değer katacak, yeni simgesi olacak, nitelikli ve kaliteli bir yaşam projesidir. Önünde Akdeniz’in eşsiz mavisi, ardında bütün güzelliğiyle doğanın yeşili.. ve hayatın tam ortasında ‘yükselen bir değer’...

 

 

Şehrin hemen yanıbaşında ve yaşamın merkezinde, geniş sosyal donatıları, insan yaşamını güzelleştiren ve kolaylaştıran tüm olanaklarıyla, sizlere ‘5 yıldızlı otel konforu’ sunuyoruz.

 

 

Canpolat İnşaat olarak daha önceki projelerimizde olduğu gibi Altınvadi Residence'ıda her ayrıntısında daha kaliteli bir yaşam için tasarladık.

 

Tel: 444 4960
Fax: 
Email: info@altinvadiresidence.com
Adres: Nardüzü Beldesi Nesli Mahallesi 189 Sokak 31230 Hatay / İskenderun

Canpolat İnşaat Projeler Haritası

Canpolat İnşaat Projeleri

Canpolat İnşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.