|   |  Cathay Group Firması
Cathay Group

Cathay Group

  • Kuruluş Tarihi : 1993

  • Proje Sayısı : 12

Cathay Group, konut, ofis ve residence projeleri, Cathay Group hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Cathay Group ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Cathay Group Hakkında

DOĞRU LOKASYONLAR,
KARLI YATIRIMLAR

Cathay Group, 25 yıldır yerli ve yabancı yatırımcılarla işbirlikleri kuruyor, gelişmekte olan değerli araziler üzerinde nitelikli konut, ofis, alışveriş, iş merkezi, sosyal ve kültürel projeleri hayata geçiriyor. Özenle tasarladığı yaşam alanlarıyla hayat kalitesini artırmayı kurumsal bir strateji olarak belirleyen Cathay Group, arsa sahibinden son kullanıcıya kadar, kârlı yatırımı garantiliyor.
 
HİZMET VERDİĞİMİZ HER
ALAN UZMANLIK ALANIMIZ

Cathay Group 4 şirket ve 2 iştirakten oluşmaktadır.

CATHAY
INVEST

Deneyim ve güncellik bir arada
İlk 10 yılında gayrimenkul yatırım danışmanlığı hizmeti veren Cathay Invest, yatırımın detaylarını iyi biliyor. Yabancı sermayenin ihtiyaçlarına uygun alım-satım ve kiralama işlerini yürütürken kazandığı perspektifle, İstanbul’un potansiyel gelişme alanlarını yakından takip ediyor ve iyi tasarımın uygun fiyatla üretilebileceğini kanıtlıyor.

CATHAY
İNŞAAT

Optimum maliyet, maksimum hizmet çeşitliliği
10 yılı aşkın tecrübesiyle, gayrimenkul sektörüne uluslararası standartlarda inşaat ve proje yönetimi hizmeti veriyor. Nitelikli kadrosuyla konut ve alışveriş merkezi ağırlıklı pek çok başarılı projeye imza atan firma, tüm projeleri zamanında ve eksiksiz teslim etmesiyle biliniyor.

TURKUAZ
İNŞAAT

Anahtar teslim projeler
Turkuaz İnşaat, gayrimenkul sektörüne profesyonel inşaat ve proje yönetimi hizmeti veriyor. Anahtar teslim, eksiksiz projeler sunan Turkuaz İnşaat, iş süreçlerindeki özen, kalite ve titizliğin yanı sıra güvenilir ve şeffaf yapısıyla da tanınıyor.

CATHAY
TURİZM
 
Turizmde yeni standartlar
Merkezi ve tarihi lokasyonlarda, yüksek standartlı yapılar ile uluslararası hizmet kalitesini hedefleyen Cathay Turizm’in ilk projesi Taksim Meydanı’nda. Son zamanların yeni kavramları uzun konaklama (extended stay) ve servisli apartman (serviced apartments) üzerine uzmanlaşmakta olan Cathay Turizm, gelir düzeyi yüksek turistlere yönelik kaliteli yatırımları ve ortaya koyacağı kendine özgü konsepti ile fark yaratmayı hedefliyor.

NEMA & CATHAY
 
Sağlam bir işbirliği
Nema Uluslarası Yatırım, yurtdışı kökenli bir şirket. İlk ortak girişimini Cathay ile gerçekleştirerek iyi bir başlangıç yaptı, Türk gayrimenkul piyasasında sağlam bir yer edindi ve pazar payını artırıyor. 2011’de Arterium Villas için 18.000.000 Dolarlık yatırımla kurulan ortaklık, Başakşehir’in en cazip villa projesini gerçekleştirmiş olmasıyla biliniyor.

CATHAT Liderlik
               Development
 
Cathay Liderlik Development
Cathay Liderlik Development, Cathay Group'un yabancı bir yatırım şirketiyle ikinci işbirliği. Yüksek standartlara sahip gayrimenkul projeleri geliştirmeyi hedefleyen Cathay Liderlik Development, genç, dinamik ve çok uluslu bir ekip.

Tel: 0212 244 5454
Fax: 0212 293 8181
Email: info@cathay.com.tr
Adres: Cathay Gayrimenkul ve İnşaat A.Ş.Askerocağı Caddesi 6/2109 Süzer Plaza 34367 İstanbul / Şişli

Cathay Group Projeler Haritası

Cathay Group Projeleri

Cathay Group Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.