|   |  Çatma Yapı Firması
Çatma Yapı

Çatma Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 1973

  • Proje Sayısı : 1

Çatma Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Çatma Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Çatma Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Çatma Yapı Hakkında

HAKKIMIZDA
Firmamız; ÇATMA TİCARET olarak tekstil sektörüne hizmet vermek amacıyla 1973 yılında İstanbul Beyoğlu’nda kurulmuştur. Sanayi dikiş makineleri ithalat ve ihracatında dünya çapında markaların Türkiye temsilciliklerini bünyesine katmayı başaran firmamız hızlı ve kaliteli hizmet politikası ile sektörde fark yaratmış ve sektörün en önde gelen kuruluşlarından biri haline gelmeyi başarmıştır.

İnşaat sektörüne ilk adımı, 1988 yılında İstanbul Büyükçekmece’de gerçekleştirdiği villa inşaatları ile atmıştır. 2013 yılına kadar zaman zaman inşaat alanında faaliyet gösteren firmamız, 2013 yılında Çatma Yapı San. Dış Tic. Ltd. Şti. adı altında tamamen inşaat sektörüne odaklanarak 40 yılı aşkın tecrübe ve değişmeyen ilkeleriyle yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

MİSYON
Her geçen gün yükselmekte olan yaşam standartlarının farkında olan firmamız, günümüz ve yakın gelecek ihtiyaçlarını karşılayacak kaliteli ve estetik yapılar meydana getirmek için çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir.

VİZYON
İş hayatındaki 40 yılı aşkın tecrübemizi, içinde bulunduğumuz dönemin tüm imkânlarıyla birleştirip geleceği satın alan projeler üreterek sektörün öncülerinden biri haline gelmek.

Telefon: 0216 309 3331
Telefon: 0216 309 3332
Faks: 0216 309 3336
Email: info@catmayapi.com.tr
Adres: Mülayim Sok. No:55 Çarşı Mah. Kartal, İstanbul

Çatma Yapı Projeler Haritası

Çatma Yapı Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.