|   |  Çavuşoğlu Yemenler Grup Firması
Çavuşoğlu Yemenler Grup

Çavuşoğlu Yemenler Grup

  • Kuruluş Tarihi : 1990

  • Proje Sayısı : 10

Çavuşoğlu Yemenler Grup, konut, ofis ve residence projeleri, Çavuşoğlu Yemenler Grup hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Çavuşoğlu Yemenler Grup ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Çavuşoğlu Yemenler Grup Hakkında

Çavuşoğlu Yemenler Grup olarak, 1990`lı yıllardan, günümüze değin sürdürdüğümüz istikrarlı güvenilir ve başarılı çalışma hayatına, gerçekleştirmekte olduğumuz yeni projelerle devam etmekteyiz. Geçen zaman zarfında, binlerce metrekare iş merkezi ve konut inşâ eden firmamız, tamamıyla kaliteye dayalı konfor ve güven veren yaşam alanları üretmeyi ilke edinmiştir. 

Yapımı tamamlananarak hizmete giren Çavuşoğlu Rahmi Özcan İş Merkezi, Gözdağı Kelebek Evleri, Huzur Blokları, Aydınlı Evleri, Yurtoğlu Sitesi , Alican Sitesi, Gül Sitesi, Gonca Sitesi,Fatih Apt ve yapımı devam eden Gözde Kule ,Yıldız Kule, Fatih Sultan Kuleleri projeleriyle yüklenmiş olduğumuz bu misyonu devam ettirmekteyiz. 

İnsan hayatını doğrudan ilgilendiren bir alanda faaliyet yürüttüğümüzün bilinci içerisinde, inşâ etmiş olduğumuz yapılarda malzeme ve işçilik kalitesinden taviz vermeyerek, depreme dayanıklı ve yaşam kalitesini artıran yapılar meydana getiriyoruz.

Günümüzün yaşam koşullarına uygun, modern ve estetik niteliklere sahip, yeni teknolojilerin uygulandığı, farklı bütçe ve değişen ihtiyaçlara çözümler sunarak, kaliteli yaşam alanları üretmekteyiz. 

İnşaat sektöründe faaliyete başladığımız günden bu güne, hayata geçirdiğimiz her projeyle bize duyulan güveni bir kez daha perçinleyen firmamız, sahip olduğu deneyimi hak ettiğiniz mutluluğa ve huzura dönüştürmektedir.

Çavuşoğlu Yemenler Grup;

Sunacağı tüm hizmetlerde ve yapacağı tüm projelerde;

» Alt-yüklenicileri ve kaynak sağlayıcılarıyla birlikte yüksek kalite ve verimlilik esasına göre çalışmayı taahhüt eder. Kuruluşumuz, proje ortaklarının da aynı ilkeye sahip olduklarının teminatıdır.
» Kuruluşumuz, vaad edilen özellikleri eksiksiz temin eder.
» Kuruluşumuz kararlaştırılan süreye kesinlikle uyar.
» Yönetim sistemi etkin ve verimli çalışma ilkesine dayanır. Kurul ve departmanları maksimum uyum içerisinde çalışır. Bu konuda tavizsiz ve sıkı bir denetim uygulanır.
» Kuruluşumuz, ISO En- 9000 kalite belgesine sahiptir.

Tel: 444 61 34
Fax: 0216 493 9176
Email: bilgi@cavusogluyemenler.com
Adres: Esenyalı Mah. Necmettin Erbakan Cad. No:75/B İstanbul / Pendik

Çavuşoğlu Yemenler Grup Projeler Haritası

Çavuşoğlu Yemenler Grup Projeleri

Çavuşoğlu Yemenler Grup Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.