|   |  CC Yapı A.Ş Firması
CC Yapı A.Ş

CC Yapı A.Ş

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 4

CC Yapı A.Ş, konut, ofis ve residence projeleri, CC Yapı A.Ş hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve CC Yapı A.Ş ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

CC Yapı A.Ş Hakkında

C’C Yapı AŞ, başta Türkiye olmak üzere, Libya, Suriye, Irak, Cezayir gibi ülkelerde alışveriş merkezi, konut ve ofis projeleri yapmaktadır.

KURUMSAL

İnşaat sektöründe 30 yıllık tecrübeye sahip ortakların bir araya gelmesiyle kurulan C'C Yapı A.Ş. yurtiçi ve yurtdışında AVM, ofis ve konut projeleri üzerinde çalışmaktadır.

YÖNETİM KURULU

Hamza Akbulut

1981 İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi Mezunu. 1970 yılından beri aile mesleği olan inşaat sektörünün içinde. İnşaat yapımının yanı sıra, inşaat malzemeleri ve petrol ürünleri ticareti ile meşgul. Aynı zamanda TGTV Genel Başkanı.

Mehmet Emin Ertuğrul

1975 ODTÜ inşaat mühendisliği mezunu. 1975 yılından beri inşaat sektörünün içinde. Suudi Arabistan'da birçok proje yönettiği gibi Ortadoğu kökenli firmanın Türkiye'deki yatırımlar konusunda danışmanlığını yapmaktadır.

Özen Yeniçeri

1978 Robert Kolej ve 1982 Mimar Sinan Üniversitesi Mimarlık Fakültesi mezunu. 1982 yılından bu yana inşaat sektörünün içinde. Ürdün, Sudan, Irak, Kazakistan, Azerbaycan, Suriye gibi ülkelerde birçok proje yaptı ve yönetti.

Tel: 0216 651 5352
Fax: 0216 651 4385
Email: info@ccgroupco.com
Adres: Altunizade Mh. Erdem Sk. No:4/3 Sabuncuoğlu Sitesi A Blok D:1 Altunizade Üsküdar / Türkiye

CC Yapı A.Ş Projeler Haritası

CC Yapı A.Ş Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.