|   |  Cds yapı Ege Yapı Firması
Cds yapı Ege Yapı

Cds yapı Ege Yapı

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Cds yapı Ege Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Cds yapı Ege Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Cds yapı Ege Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Cds yapı Ege Yapı Hakkında

CDS Yapı Nedir?
Kullanıcıya duyarlı yaşam, eğlence ve çalışma alanları yaratan İzmir merkezli bir gayrimenkul geliştirme firmasıdır. 40 yılı aşkın geçmişi ile İzmir'in en köklü inşaat firmalarından Deren A.Ş. hissedarlarindan Ceyda - Serdar Dağıstan CDS Yapı'nın kurucu ortaklarıdır. Kurucularının Avrupa ve Amerika’da edindikleri toplam 20 yıllık iş deneyimleri ve dürüstlük, disiplin, çalişkanlık ilkelerine dayanan iş anlayişları ile müşterilerinin gayrimenkullerini en verimli şekilde değerlendirmelerini sağlar.
 
Palmiye Park
Palmiye Park, CDS Yapı'nın konut projeleri markasıdır.
 
Serdar DAĞISTAN
( İnşaat Mühendisi )
Projelerimizin geliştirilmesinden sorumlu olan Serdar Dağıstan, 1973 yılında İzmir'de doğdu. Orta ve lise öğrenimini Bornova Anadolu Lisesi'nde tamamlayan Dağıstan, 1996 yılında Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'nden mezun oldu. Eğitimine Evanston, Amerika'da Northwestern Üniversitesi'nde yaptığı proje yönetimi yüksek lisansı ve aynı üniversitenin Kellogg İşletme Fakültesi'nde yaptığı işletme yüksek lisansı ile devam etti. Mezuniyetini takiben çalışma hayatına Northfield, Illinois merkezli Valenti Builders'da başlayan Dağıstan, şirket bünyesinde proje yöneticisi olarak birçok başarılı inşaat projesine imza attı.

Ceyda DAĞISTAN
( Mimar )
Palmiye Park projelerinin mimari tasarımı Ceyda Dağıstan'a ait. 1974 yılında İzmir'de doğan Dağıstan, 1991 yılında İzmir Amerikan Lisesi'nden; 1996 yılında İTÜ Mimarlık Fakültesi'nden mezun oldu. Eğitimine Viyana, Avusturya'da Webster Üniversitesi'nde yaptığı işletme yüksek lisansı ile devam etti. Mezuniyet sonrasında Viyana'da kurucu ortaklarından olduğu The Covington Group bünyesinde Orta ve Doğu Avrupa'da çeşitli gayrimenkul yatırım projeleri geliştirdi. Avrupa Güvenlik ve İşbirliği Teşkilatı'nda finans bölümünün temel taşlarından biri olarak teşkilatın varlığı bulunan 21 ülkede ERP sistemlerinin geliştirilmesi ve uygulanmasında aktif rol aldı.

Tel: 0232 446 7399
Fax: 0232 446 7368
Email: info@cdsyapi.com
Adres: 1370 Sokak No:42/505 Montrö İzmir / Konak

Cds yapı Ege Yapı Projeler Haritası

Cds yapı Ege Yapı Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.