|   |  Cebeci inşaat Firması
Cebeci inşaat

Cebeci inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1982

  • Proje Sayısı : 1

Cebeci inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Cebeci inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Cebeci inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Cebeci inşaat Hakkında

Cebeci İnşaat Şirketi, özel bir şirkettir. 1982 yılında Oktay Cebeci tarafından Alanya'da kurulmuştur. Türkiye'nin başka bölgelerinde inşaat sektöründe yıllara dayanan deneyimi sayesinde şirket Alanya'da hızla ün kazanmış ve şu anda bölgedeki en büyük ve en tanınan inşaat şirketlerinden birisi haline gelmiştir.

Oktay Cebeci, şirketin kurucusu ve yöneticisidir. İki oğlu da yönetici yardımcılarıdır. Büyük oğlu Ahmet Cebeci deneyimli bir mühendis ve yerel planlama kanunları ve ulusal inşaat standartları konusunda uzmandır. Küçük oğlu Ayhan Cebeci çok başarılı bir mimar ve pazarlama stratejileri uzmanıdır.

Cebeci İnşaat Şirketi yaşam, ticari ve turistik proje inşaatlarında uzmanlaşmıştır. Bunlar içerisinde Alanya Türkiye'de daireler, villalar, ticari mekanlar, oteller ve apartmanlar yer alır.

Bugüne kadar Alanya'nın farklı yerlerinde 1500 daire ve 2 otel, Cebeci Şirketi tarafından inşa edilmiştir. Cebeci, Türkiye'deki en büyük inşaat şirketlerinden birisidir.

Şirket aynı zamanda yüzme havuzlu lüks villa ve eğlence alanı inşaatlarında da deneyimlidir. Bu villalara bir örnek Torosların yakınında, Kargıcak mevkiinde bulunan muhteşem deniz ve dağ manzaralı villalardır.

Cebeci Şirketi gayrimenkul yönetiminde çok sayıda hizmet sunar. Cebeci Şirketi bu alanda deneyimli profesyonellere sahiptir. En iyi hizmeti ve yüksek kaliteyi garanti eder.

Tel: 0242 528 7070
Fax: 0242 528 4828
Email: info@alanyacebeci.com
Adres: Cebeci 3 Sitesi , Vatan Caddesi Mahmutlar Antalya / Alanya

Cebeci inşaat Projeler Haritası

Cebeci inşaat Projeleri

Cebeci inşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.