|   |  Çebi Yapı Firması
Çebi Yapı

Çebi Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 1979

  • Proje Sayısı : 2

Çebi Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Çebi Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Çebi Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Çebi Yapı Hakkında

Kurumsal

1979 yılında kurulan ve sektöründe dünya çapında birçok başarıya imza atan ÇEBİ A.Ş.` nin 2004 yılında inşaat yatırımlarına hız verme kararı almasıyla kurulan ÇEBİ YAPI kısa süre içerisinde doğru yatırımları ve yenilikçi yaklaşımlarıyla inşaat sektöründe de önde gelen güvenilir firmalardan biri olmayı başarmıştır.

Yatırım gücü ve uzman kadrosuyla birçok projeye öncülük eden ÇEBİ YAPI 2011 yılı sonu itibariyle portföyünü 150.000 m2 konut ve mağaza, 20.000 m2 ofis yapısı gibi geniş bir hacme ulaştırmayı başarmıştır.

Yenilikçi ve nitelikli tasarımlarıyla, özgün mimarlık anlayışıyla, kaliteden ödün vermeyen inşaat uygulama ve taahhüt hizmetlerini sürdüren ÇEBİ YAPI sektöründeki yeniliklerin takipçisi ve hatta öncüsüdür.

YAZIHANE projesiyle, U.S. GREEN BUILDING COUNCIL (Amerikan Yeşil Bina Konseyi) tarafından verilen LEED sertifikalarından LEED GOLDhedefleyen Türkiye`deki ilk HOME OFFICE projesine imza atarak, sektörde yeni ufuklar açmayı başaran ÇEBİ YAPI ayrıca sürdürülebilir çevre yaklaşımlarıyla bölgeye yeni bir değer katmayı hedeflemektedir.

Ayrıca Türkiye` de yalnızca tarihi eserlerde ve çok özel kamu yapılarında ve bazı yüksek kaı binalarda uygulanan NONLİNEAR PERFORMANCE ANALYSIS yöntemini, spesifik (parsele özel) zemin etüdlerini BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ ile yaptığı ortak çalışmalarla bilgisayar ortamında YAZIHANE projesinde uygulanan ÇEBİ YAPI, 475 yıl boyunca olması muhtemel depremlerde "0" can kaybı ve %90` ın üzerinde hemen yeniden kullanım sonuçlarını elde etmeyi başarmıştır.

Gün geçtikçe değer kazanan portföyünü güvenilir yatırımlar, doğru projeler, sürdürülebilir çevre hedefleri ve öncü yaklaşımlarıyla genişleten ÇEBİ YAPI hizmetleri ile müşterilerine ve sektöre değer kazandırmaya devam etmeyi hedeflemektedir.

Tel: 0212 852 3121
Fax: 0212 852 3122
Email: info@cebiyapi.com.tr
Adres: Cumhuriyet Mah. 1994 Sokak No:14 E5 üzeri Metrobüs durağı İstanbul / Beylikdüzü

Çebi Yapı Projeler Haritası

Çebi Yapı Projeleri

Çebi Yapı Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.