|   |  Çebioğlu Grup Firması
Çebioğlu Grup

Çebioğlu Grup

  • Kuruluş Tarihi : 2002

  • Proje Sayısı : 1

Çebioğlu Grup, konut, ofis ve residence projeleri, Çebioğlu Grup hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Çebioğlu Grup ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Çebioğlu Grup Hakkında

BAŞKANIN MESAJI

 

Biz ÇEBİOĞLU GRUP olarak hem bugün hem de gelecek için tasarlanmış yüksek kaliteli yaşam alanları inşa ediyoruz ve projelerimizin altına imzamızı atmaktan gurur duyuyoruz. İlkemiz, topluma hizmet etmek ve ülkemizin refahına sonsuz önem vermektir.

 

Kendimizi topluma karşı sorumlu hissediyoruz yalnızca inşaat projeleriyle değil; eğitim ve çevre anlamında da topluma katkıda bulunmayı kendimize görev biliyoruz. Çünkü gönülden inanıyoruz ki; en iyi yatırım geleceğe yapılan yatırımdır ve kalkınma eğitimli vatandaşlar sayesinde olur.

 

Çevreye karşı duyarlıyız, doğal kaynakları arttırarak toplumun yararına sunuyoruz. Biz, ÇEBİOĞLU GRUP olarak müşterilerimizin yaşam kalitesini yükseltecek yaşam alanları inşa etmeye; işlevsel ve estetik bağlamda birebir örtüşen güvenli yuvalar kurmaya devam edeceğiz. Her girişimimizde, insanoğluna olan bağımlılığımızı sürdüreceğiz.

 

TARİHÇE

 

Hakkımızda

 

2002 YILINDA ADNAN ÇEBİ TARAFINDAN KURULMUŞ OLAN ÇEBİOĞLU ŞİRKETLER GRUBU ÖNCELİKLİ OLARAK KALİTE VE GÜVENİ KENDİSİNE PRENSİP EDİNMİŞTİR. GÜNÜMÜZ TEKNOLOJİSİNE HAKİM, GENÇ VE DİNAMİK İNSAN GÜCÜYLE ALANINDA AVRUPA STANDARTLARINDA VAZGEÇİLMEZ HİZMET KALİTESİ SUNMAKTADIR.

 

BİZ ÇEBİOĞLU ŞİRKETLER GRUBU OLARAK HEM BUGÜN HEM GELECEK İÇİN TASARLANMIŞ YÜKSEK KALİTELİ YAŞAM ALANLARI İNŞA EDİYORUZ VE PROJELERİMİZİN ALINA İMZAMIZI ATMAKTAN GURUR DUYUYORUZ. KENDİMİZİ TOPLUMA KARŞI SORUMLU HİSSEDİYORUZ VE YALNIZCA İNŞAAT ALANINDA DEĞİL KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDE DE ALTINBAŞ MARKASI ADI ALTINDA TOPLUMUMUZA KATKIDA BULUNMAYI KENDİMİZE GÖREV BİLİYORUZ.

 

GÖNÜLDEN İNANIYORUZ Kİ EN İYİ YATIRIM GELECEĞE YAPILAN YATIRIMDIR, GELECEĞE YATIRIM DA ÇEBİOĞLU GRUBU’NUN İŞİDİR.

 

Kalite Politikamız

 

YURT İÇİ VE YURT DIŞI GENEL MÜTEAHHİTLİK HİZMETLERİ ALANINDA MÜŞTERİLERİMİZİN BEKLENTİ VE İHTİYAÇLARINA CEVAP VERECEK ŞEKİLDE KALİTE HİZMET SUNMAK…

 

BU AMAÇ DOĞRULTUSUNDA DEĞİŞEN MÜŞTERİ BEKLENTİLERİNE HIZLI BİR CEVAP VEREBİLMEK İÇİN İYİLEŞTİRMEK FAALİYETLERİNİ ETKİN OLARAK SÜRDÜRMEK…

 

KALİTELİ HİZMET SUNMAK AMACIYLA TEDARİKÇİ VE TAŞERONLARIMIZIN KALİTELERİNİ YÜKSELTMELERİNİ TEŞVİK ETMEK VE EN İYİLERİNİ SEÇMEK…

 

KAYNAKLARIMIZI EN ETKİN VE EN VERİMLİ BİÇİMDE KULLANMAK…

 

PERFORMANSIMIZI VE RAKEBET GÜCÜMÜZÜ EN YÜKSEK DÜZEYE ÇIKARMAK…

 

KURDUĞU MÜŞTERİ HİZMETLERİ BİRİMİ İLE İNŞA ETTİĞİ BİNALARIN KULLANIM AŞAMASINDA OLUŞABİLECEK KUSURLARI GİDERMEK VE HER MÜŞTERİMİZE BİR SENE BOYUNCA ÖZEL GARANTİ VERMEK.

 

İlkeler

 

DÜRÜSTLÜK

 

MÜŞTERİLEMİZE, İŞ ORTAKLARIMIZA VE ÇALIŞANLARIMIZA AÇIK, ŞEFFAF VE DÜRÜST OLMAK.

 

MÜKEMMELİYETÇİLİK

 

MÜMKÜN OLANIN EN İYİSİNİ EN KISA SÜREDE VE EN İDEAL BÜTÇE İLE BAŞARMAK VE BAŞARI İLE PAYLAŞARAK ÇOĞALTMAK.

 

EKİP RUHU

 

DİNAMİK VE HIZLI BİR ÖRGÜTLENME İLE EKİP ÇALIŞMASINI ÖNDE TUTARAK PAYLAŞIMDAN DOĞAN GÜCÜ SİSTEME YENİDEN KAZANDIRMAK.YENİLİKÇİLİK

 

TEKNOLOJİ OLANAKLARINDAN VE SEKTÖREL YENİLİKLERDEN OLABİLECEĞİNCE ÇOK FAYDALANMAK VE GEÇMİŞİN BİRİKİMİNİ GELECEĞE AKTARMAK.

 

SAHİPLENME

 

MÜŞTERİ VE ÇALIŞAN MEMNUNİYETİNİ ÖNDE TUTARAK AİDİYET DUYGUSUNUN GELİŞİMİNE ÖZEN GÖSTERMEK.

 

İSTİKRAR

 

BEKLENTİLERE ÖNEM VEREN AMA KALİTEDEN ASLA ÖDÜN VERMEYEN BİR ANLAYIŞLA HER ORTAMDA ÇÖZÜM ÜRETEBİLMEK.KALİTE STANDARTLARINDA TUTARLILIKTAN VAZGEÇMEMEK.

 

MİSYON VE VİZYON

 

MİSYON 

 

ÇEBİOĞLU GRUP ŞEKTÖRÜNDE PİYASAYA YÖN VEREN, KALİTESİNE VE SÖZÜNE GÜVENİLİR, SAYGIN VE LİDER BİR ŞİRKET OLMAYI BENİMSEMİŞTİR.VERDİĞİ HER ESERLE İÇİNDE YAŞADIĞIMIZ TOPLUMA KALICI ESTETİK DEĞERLER KATMAKTADIR.

 

ÇEBİOĞLU GRUP HIZLI VE KALİTELİ ÜRETİM YAPARAK, YAŞAMA DEĞER KATAR. DOĞAL DOKUYU KORUYARAK DOĞAYA SAYGI GÖSTERİR.

 

BİNA MİMARI DEĞİL YAŞAM MİMARI OLUR.

 

VİZYON 

 

ÇEBİOĞLU GRUP VERDİĞİ ESERLER İLE YEREL OTORİTELERİN TAKDİRİNİ KAZANMIŞ VE ALANINDA LİDERLİĞİ ELE GEÇİRMİŞTİR. ŞİMDİ DE ALANINDA ULUSAL BAZDA LİDERLİĞE GÖZÜNÜ DİKMİŞTİR.

 

YAPTIĞI HER ESERE GARANTİ VERMEYİ VE %100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ HEDEFLEMEKTEDİR.

 

ÇEBİOĞLU ADINI GÜVENLE ÖZDEŞTİRMEK ADINA HER TÜRLÜ İMKANINI SEFERBER ETMEKTEDİR.

Tel: 444 78 61

Fax: 0370 433 6578

Email: cebioglugrup@gmail.com

Adres: Üniversite Mah. Ali İrfan Büyükbaş Cad Karabük / Karabük

Çebioğlu Grup Projeler Haritası

Çebioğlu Grup Projeleri

Çebioğlu Grup Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.