|   |  Cef Gayrimenkul Firması
Cef Gayrimenkul

Cef Gayrimenkul

  • Kuruluş Tarihi : 2013

  • Proje Sayısı : 1

Cef Gayrimenkul, konut, ofis ve residence projeleri, Cef Gayrimenkul hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Cef Gayrimenkul ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Cef Gayrimenkul Hakkında

Cef Hakkında

Cef, üniversite yıllarından bu yana yaklaşık 20 yıllık kesintisiz bir deneyimle Ankara’daki Gayrimenkul projelerinde Pazarlama ve Satış yöneticiliği yapan Evren ACAR ve Filiz KEMAHLI tarafından sektördeki ciddi ihtiyaca istinaden 2013 yılında büyük heyecan ve hedeflerle kuruldu. Cef,   Ankara ‘da toplu konut ve ticaret projelerine, özellikle butik ve özel projelere Pazarlama, Satış ve Eğitim konularında uzman ekipleri ile Danışmanlık hizmeti sunuyor.

Projelerin kaynak geliştirme,  arsa ve konsept geliştirmeleri ile ilgili iş ortaklıkları kurmak,  var olan yapıların pazarlama ve satış stratejilerini oluşturmak Cef ‘in uzmanlık alanları içerisinde.

Sektöre kalifiye istihdam sağlayacak bir eğitim sisteminin de uygulamacısı olan Cef‘de, kesintisiz eğitim odaklı bir çalışma sistemi bulunmakta.  Doğru müşteri ilişkileri yönetimi, doğru çalışan bir satış ekibi kurgusunu ve insan odaklılığının önemini vurgulayan anlayışı ile butik bir hizmet sunan Cef,  inşaat sektörü yatırımcılarına alışılagelmişin dışında bir yaklaşımla hizmet veriyor. CEF sizi dinliyor, algılıyor ve anlıyor sizin için düşünüyor tasarlıyor ve uyguluyor.
Asıl işinize konsantre olun, satışı biz düşünelim böylece hem zaman hem de para kazanın. 

 

Kim Bu Cefler?

Evren Acar (Kurucu Ortak)
1973 Ankara doğumlu, Özel Yükseliş Koleji ve Hacettepe Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünü bitirdi. Ayrıca Başkent Üniversitesinden aldığı 1 yıllık Pedagojik Formasyon eğitimi ile öğretmen statüsünü kazandı. Satış Ekip yöneticiliği konusunda uzmanlaşmış, sektöre ciddi sayıda istihdam sağlamıştır.  Pazarlama fikirleri ve stratejilerinin oluşturulması ile ilgili de yaratıcı fikirleri ile yenilikçi bir anlayışı her zaman benimseyen Evren Acar,  Cef’in de fikir annesidir.
Kendisini ifade edecek iş yaşantısı dışındaki diğer rolleri: Anne olmak, tenis oynamak ve bateri çalmak olarak özetlenebilir.
Kişisel referanslar: Barmek Holding-Angora Evleri Projesi Pazarlama ve Satış Direktörlüğü , Birlik Yapı -Beysupark Projesi Pazarlama ve Satış Direktörlüğü, Kızılkaplan Grup-Capital Country Club Genel Müdürlüğü, Bilgintürk Gayrimenkul Kurucu Ortaklığı, Akpınar Grup Akkent Konutları Pazarlama ve Satış Direktörlüğü.

 

Filiz Kemahlı (Kurucu Ortak)
1969 Trabzon doğumlu, Trabzon Lisesi ve Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler bölümünü bitirdi. Analitik yaklaşımlar ile proje değerlendirme, stratejik planlama ve analiz konularında uzmandır.
Kendisini ifade edecek iş yaşantısı dışındaki diğer rolleri: Anne olmak, beceri ve akıl oyunları uzmanlığı, özellikle tatlı gurme işlerde Şef olmak ve tam bir kitap sevdalısı olmak olarak özetlenebilir.
Kişisel Referanslar: Barmek  Holding Angora Evleri – Satış Müdürü, Gestaş İnşaat Hayat Sebla Evleri Proje Danışmanı, İkon İnşaat Aura Evleri Pazarlama ve Satış Danışmanlığı, Polatlar Lafen İş Ortaklığı Ada Konutları Pazarlama ve Satış Direktörlüğü, Ünal Akpınar İnşaat Akkent Konutları Satış Müdürlüğü.

 

Selin Gürsoy  (Takım Lideri )
1973 yılında Ankara’da doğdu. Ankara Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü’nden 1995 yılında mezun oldu. Üniversite yıllarında turizm sektöründe başladığı satış kariyerine, gayrimenkul sektörüyle devam etti. 
Kendisini ifade edecek iş yaşantısı dışındaki rolleri: Hayatta en çok keyif aldığı ve mutlu olduğu şey kızıyla vakit geçirmektir. Müzik ve kitap ise, asla vazgeçemeyeceği diğer tutkularıdır.
1996’da Angora Evleri Projesi (Barmek İnşaat) ile gayrimenkul sektörüne adım attı. 2005 yılına kadar Angora Evleri’nde sürdürdüğü Satış Müdürü görevine kısa süreli bir annelik molası verdi. Sonrasında sırası ile Ankara Ankara (Yapı Kredi Koray GYO A.Ş.), Lotus Çayyolu (Özçelik-Pelit & Tan Ortaklığı) ve Next Level (Pasifik İnşaat) Projelerinde çeşitli görevler aldı.

 

Satış Yönetimi

ŞAFAK ÇAYLAK (Satış Müdürü )
Cef Danışmanlık 'ın aktif  Satış Ofislerinde Satış Yöneticisi olarak görev almaktadır. Angora Evleri, Bilgintürk Gayrimenkul, One Tower, İncek Vista gibi pek çok projede çeştili görevler alan Şafak Çaylak 2015 yılında Cef takımına katılmıştır. 

Telefon: 0312 235 8090
Faks: 0312 235 8096
Email: info@cefdanismanlik.com
Adres: Mutlukent Mahallesi Hekimköy Sitesi 1933. Cadde No: 36 Ümitköy / Ankara

Cef Gayrimenkul Projeler Haritası

Cef Gayrimenkul Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.