|   |  Cef inşaat Firması
Cef inşaat

Cef inşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Cef inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Cef inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Cef inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Cef inşaat Hakkında

BİZ KİMİZ
 
Cef İnşaat, dairelerin içinden dışına modern mimari seçeneklerini en iyi şekilde değerlendiren, teknolojik üstünlüğü gözeten ve hazırladığı konut projeleriyle hem içeride hem dışarıda mutlu insanlar görmeyi hedefleyen yeni, güçlü bir inşaat şirketi markasıdır.
Değişimi seven, teknik gücü sayesinde her boyutta uygulama becerisine sahip olan Cef İnşaat, evinde mutlu olan insanların topluma yayacağı mutluluk enerjisini büyütmek,projeleriyle bu konuda katalizör görevi görmek için var ve var olmaya devam edecek.
 
BAŞKAN MESAJI
 
Cef İnşaat olarak inşaat sektörünün dününü, bugününü ve geleceğe dönük ihtiyaçlarını çok iyi bilerek bu sektörde yer almaya karar verdik. Zamana yayarak, her aşaması üzerinde itinayla durarak hazırladığımız geniş çaplı iş projelerimizi hayata geçirmek için çalışmalarımızı sistemli bir şekilde başlattık. Markamızı, yapılaşmanın artık yeni bir hayat kurmak anlamına geldiğini çok iyi bilerek yarattık.
Amaç sadece konut inşa etmek değil, teknolojiden en üst seviyede yararlanırken doğayı incitmeden, onu baş köşede tutarak çok yönlü olanaklarla donatılmış, ilgi çekici, keyifli, yaşam kalitesini artıran modern yaşam alanları kurmaktır. Toplum refahını yükseltmenin em önemli araçlarından biri de budur.
Cef İnşaat’ı işte bu amacı başarılı bir şekilde gerçekleştireceğimize ve sektöre vizyon kazandıracağımıza yürekten inanarak kurduk ve kalifiye çalışanların birlikteliğiyle emin adımlarla yola çıktık. İşinde eğitim ve deneyimleriyle öne çıkmayı başarmış mimarlarımızın,mühendislerimizin ve diğer tüm teknik ve satış kadrolarımızın gücüyle ev sahibi olmak isteyen herkese en iyiyi sunmak için sektörün en çok hırpalanan özelliği olan güvenirliği baş tacı ederek tüm hızımızla çalışıyoruz.
Cef İnşaat’ı seçen herkes kendisine verilen sözlerin belirtilen zamanda yerine getirileceğinden emin olabilir. Söze riayet etmek en temel prensibimizdir.
 
GRUP ŞİRKETLERİ
 
Ekşiler Grup
Körfez Lojistik
BGM (Birleşmiş Genç Mimarlar)
CEF İnşaat

MİSYON VE VİZYON
 
Misyonumuz;
İnsanın en doğal ihtiyaçlarından biri olan barınma, yuva kurma ihtiyacını, teknolojik fırsatları en iyi şekilde değerlendirerek, estetik mimari anlayışının liderliğinde modern yaşam alanları kurarak karşılamaktır. Yeşili koruyarak, doğaya geniş bir yer açarak, sosyal ve kültürel olarak hayatı zenginleştirecek olanaklarla donatarak insanın yaşadığı yerde mutlu olmasını ve şanslı olduğunu hissetmesini sağlamaktır.
Vizyonumuz;
Yaşattığımız/yaşatacağımız özgün projelerle konut inşaatı sektörüne farklı bakış açıları kazandırabilmek ve insanın yaşam alanı düşüncesini geleceği kucaklayacak şekilde geliştirerek sektöre yön verebilmektir.

SEKTÖRDE CEF
 
“Sektörde biz” marka olarak yeniyiz. Tecrübe, bilgi, birikim olarak ise yıllardır varız. İnşaat sektörünün dinamiklerine tam olarak vakıf olmanın verdiği güven duygusuyla harekete geçmiş bir firmayız. Bize güvenenlerin yüz akı olacağımıza inanmış güçlü bir ekibiz.
İnsanı, doğayı/çevreyi, iyi yaşamayı, işini seven, her biri kendi alanında eğitimli ve deneyimli çalışanlarımızla konut projelerine özgün, özel alternatifler üretmek, yaşatmak için enerjimizi kısa ve uzun vadede ‘hayata artı değer’ katma hedefiyle büyüteniz.
Teknik üstünlüğün, güvenilirliğin, estetiğin, modernliğin, yeniliğin, mutlu geleceğin adresiyiz. Biz Cef’iz.

Tel: 0262 344 3533
Fax: 0262 344 3532
Email: info@cefinsaat.com
Adres: Paşa Dağı Mah. Hastane Cd. No: 165/A1 Blok D:1 Kocaeli / Başiskele

Cef inşaat Projeler Haritası

Cef inşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.