|   |  Çekül Yapı Firması
Çekül Yapı

Çekül Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 1996

  • Proje Sayısı : 1

Çekül Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Çekül Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Çekül Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Çekül Yapı Hakkında

1991 yılında bireysel olarak proje ve inşaat sektöründe faaliyete başlamış olan şirketimiz, 1996 yılından itibaren Çekül Yapı İnşaat olarak proje üretimi, kişiye özel mekân tasarımı, yapı sektöründe hizmet vermektedir.

Çekül Yapı İnşaat deneyimlerini tüketici beklentileri ile birleştirerek kaliteli hizmet anlayışını tecrübeli bir ekip ile iş hayatına taşımaktadır.Şirketimiz İzmir, Manisa, Didim ve Aydın şehirlerinde yapmış olduğu projeleriyle markalaşma vizyonuyla ilerlemeye devam etmektedir.

Türkiye’nin farklı bölgelerinde inşaat ve mimari proje faaliyetleri yapmış ve bu alanda 20 yılı aşkın deneyime dayanan Çekül Yapı İnşaat yerli ve yabancı tatilciler için Didim’de yeni inşaat ve projelere imza atmaktadır. Şirketimiz Didim Ticaret Odası’na kayıtlıdır.

Vizyonumuz;

İnsana ve doğaya saygıya dayanan bir anlayışla insanın doğayla olan bağını koparmayan modern bir bakışla mimari ve teknolojiden yararlanabilmesini sağlamak Çekül Yapı İnşaat’ın temel prensibidir. Şirketimiz yer aldığı projelerde, yaşam mimarlığı felsefesini, doğa ve modernliği buluşturarak toplumsal yaşam içine taşıma amacı gütmektedir.

Misyonumuz;

Teknolojinin bize sunduklarıyla mimari mükemmelliği sosyal ve kültürel aktivitelerle buluşturarak müşterilerimizin yuva kurma ihtiyacını doğal ve modern olanaklarla sunmak ve hayalindeki tatili gerçekleştirmesini sağlamak şirketimizin öncelikli misyonudur. Müşterilerimiz, tarihi yerleşim merkezleriyle çevrelenmiş Didim-Akbük'de tatilin tadını deniz, kum ve güneşle çıkartırken, gayrimenkulünün değer kazanmasını sağlamak bizim bir diğer misyonumuzdur. Kapsamlı satış-sonrası hizmetlerimizle huzurlu bir tatil güvencesi verdiğimiz müşterilerimizle kurduğumuz yakın ilişki sayesinde yakaladığımız kalitenin çıtasını her projeyle biraz daha yükseltiyoruz.

Tel: 0256 811 2410
Fax: 
Email: info@cekulyapi.com
Adres: Yeni Mahalle. 19 Mayıs Caddesi. No: 22/9  Didim (Yenihisar) Aydın / Didim

Çekül Yapı Projeler Haritası

Çekül Yapı Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.