|   |  Çelik Bari İnşaat Firması
Çelik Bari İnşaat

Çelik Bari İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2007

  • Proje Sayısı : 1

Çelik Bari İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Çelik Bari İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Çelik Bari İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Çelik Bari İnşaat Hakkında

HAKKIMIZDA

KURUMSAL

2007 yılında inşaat sektöründe faaliyetine başlayan Çelik Bari İnşaat zaman içerisinde büyümesini aynı hızla devam ettirmekle beraber, inşaat sektörünün güvenilir ve saygın firmalarından biri olarak Çanakkale’nin yeniden yapılanması sürecinde üzerine düşen sorumluluğun ciddiyetiyle çalışmalarına devam etmektedir.

Firmamız 2007 yılında Çanakkale’de Çelik İnşaat ünvanıyla kurulmuştur. Kurulduğu günden bugüne kadar yeni hedefler belirlemiş yeni projeler geliştirmiştir. Gelişimin getirdiği sorumlulukları başarıyla yerine getiren Çelik Bari İnşaat, Çanakkale’nin çeşitli yerlerinde deprem yönetmeliğine uygun olarak yaptığı konutlarla faaliyetlerine devam etmektedir.

Değişen ve gelişen şehrimizde modern yaşam standartlarına uygun konutlar üretilmesi ihtiyacı doğmuştur. İlimizde artarak devam eden konut açığının karşılanmasında sektörün güçlü bir temsilcisi olarak firmamız önemli katkı sağlamış, birçok aileyi ev sahibi yapmayı amaçlayarak güven ve kalitenin simgesi olmuştur.

“Müşteri memnuniyeti ve güven, kalite ve sürat” ilkelerini esas alan firmamız, taahhütlerini yerine getirmekte gösterdiği titizliğiyle hak ettiği teveccühü kazanmış, konut yatırımında ilgi odağı haline gelme yolunda önemli adımlar atmıştır.

Çelik Bari İnşaat olarak; Bir konutun değerinin, onun yapı kalitesi, uygun zemin seçimi, ergonomik projesi, ulaşım kolaylığı, çevre düzenlemesi, estetik görünüm, teknik yapısı ve ödeme kolaylığı ile doğru orantılı olduğu bilinciyle haraketeden Çelik Bari İnşaat, insanımızın konut ihtiyacını karşılayabilmek için ideal çözümler ve projeler üretmenin çabası içindedir. Halkımızı hızla büyüyen ve gelişen Çanakkale’de konut sahibi olmaya ve sunduğumuz imkânlardan yararlanmaya davet ediyoruz.

MİSYONUMUZ

Temel ilkemiz, serbest piyasa koşulları içinde; paylaşımcı, yenilikçi ve ilkelerinden kopmadan çağa uygun çözümler üreterek, dayanışmanın getirdiği güç ile hedeflerimizi gerçekleştirmektedir. Bu hedefi gerçekleştirirken müşterimizin beklentisi olan;

Uygun fiyat

Opsiyonel yaklaşım ve esneklik

Kaliteli Hizmet ve Güven

Kriterlerini vazgeçilmez ilkelerimiz olarak görüyoruz

VİZYONUMUZ

Güçlü deneyimlerimizle yeni yaşam alanları meydana getirmek. Değişik gelir gruplarına yönelik projelerle sos yo-ekonomik statüleri farklı geniş bir müşteri yapısına hizmet vermek. Koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak ve kalıcı dostluğa dönüştürmek. Satış sonrası süreçte de güvenilir, samimi ve profesyonel hizmet sunmak.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Biz;

Sürekli artan rekabet koşulları altında sürekli gelişime açık yapımızla en son teknolojiye uygun, ekonomik, yürürlükteki mevzuat şartlarını, şartnamelerini, standartları, müşteri beklentilerini karşılayan projeler geliştiririz.
Kalite bilincine sahip yönetici ve çalışanları ile şirket ve ülke kaynaklarını en verimli şekilde kullanarak artı değer yaratır, ekonomik ömrü uzun ve müşteri memnuniyetini sağlayan tesisleri terhininde gerçekleştiririz.
 
Çalışma konumuz ile ilgili sistemlerin ekonomik ve verimli şekilde işletilmesine dair üstün teknolojiye sahip hizmet sunarız.
 
Sürekli gelişime açık kalite yönetim sistemimiz ile en önemli kaynağımız olan çalışanlarımızın katılımını, memnuniyetini, eğitim faaliyetlerimiz ile gelişimini hedefleriz.
 
Çevreye ve topluma saygılı bir şirket olarak işbirliği içinde olduğumuz kişi, kurum ve firmalar ile güvenilir ilişkiler kurarak, sürekli gelişme ve geliştirmeyi hedefleyen çalışmalar yürütürüz.

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ

Çelik Bari İnşaat ;

Çelik Bari İnşaat’ın tüm çalışanlarını en önemli değer kabul ederek, onlara uygun sağlıklı ve güvenli iş ortamı sağlamayı, aldığı önlemlerle iş kazası ve iş hastalıklarını bertaraf etmeyi amaç edinmiştir.
 
Bu amaç doğrultusunda;
Çelik Bari İnşaat tarafında her türlü kaynak tahsis edilerek, çalışanlarımızı ve birlikte çalışılan taşeron ve tedarikçi elemanlarını eğitimlerle bilinçlendirmek
 
Tüm çalışanların uygun ekipman/teçhizatı kullanarak ilgili prosedür ve talimatlara göre sorumluluklarının bilincinde ve çevreye zarar vermeyecek şekilde faaliyetlerini yürütmelerini sağlarız.
Tüm çalışanların katılımıyla; uygun iş ortamını sağlayarak, işçi sağlığı ve iş güvenliğine yönelik riskleri en aza indirmeyi hedefler ve yönetim sistemimizi geliştirerek sürekliliği sağlarız..

Telefon: 0286 217 7406
Fax: 0286 217 7406
Email: celikinsaat17@hotmail.com
Adres: İsmetpaşa Mah. Asafpaşa Cad. Eskihavra 2. Sok. No:16 Kat:1. Çanakkale Merkez

Çelik Bari İnşaat Projeler Haritası

Çelik Bari İnşaat Projeleri

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.