|   |  Çeliker İnşaat Firması
Çeliker İnşaat

Çeliker İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1975

  • Proje Sayısı : 2

Çeliker İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Çeliker İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Çeliker İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Çeliker İnşaat Hakkında

Şirketimiz, 1975 yılında saygı ve minnetle andığımız KAZIM ÇELİK tarafından kurulup, bu tarihten itibaren inşaat sektöründe kamu ve özel taahhüt işleriyle faaliyete başlamıştır.
Çeliker İnşaat, İstanbul ve çevresinde konut, villa ve işmerkezi yapımı ile sektör içindeki konumunu güçlendirirken, bu referanslarla gelişmekte olan sanayi bölgelerimizde alt yapı projelerinde de yer alarak saha ve vizyonunu sınırlı bırakmadığını ortaya koymuştur.
Birinci ilkemiz, inşaat sektöründeki gelişmeleri yakından takip edip, kendi deneyimimiz ile sınayarak, doğru ürünü doğru yerde kullanmaktır.
 
Ülkemizin temel sorunu olarak gördüğümüz konut sektörüne eğilerek, katkı sağlamayı hedefleyen firmamızın en önemli ideali; kaliteli ve dayanıklı A Plus konutlar üretmektir.
Bu aşamada, ülkemiz insanının sosyo kültürel yaşam anlayışı düşünülerek binalarımız birer sosyal tesis kimliğine bürünmüş, güven ve huzur yaratan yaşam alanlarına dönüştürülmüştür.
Ülkemizin gerçeği olan deprem faktörü, 1999 depremi öncesinde de firmamızın “önce can güvenliği” prensibi ile gündeminde tuttuğu bir konudur. Bu ilkeden hareketle, konutlarımızda TSE damgası CE Sertifikası veya eşdeğer kalite belgesi olmayan hiçbir malzeme kullanılmamaktadır.
 
Firmamız tüm projelerini son deprem yönetmeliğine uygun şekilde tasarlayarak vatandaşların güven ve huzur içerisinde yaşayabilecekleri konutlar inşa etmiştir.
 
Firmamız sektöründe etik rekabetçi değerlere bağlı kalarak, uzman kadrosuyla, "birlikte üretip birlikte paylaşalim" ilkesi ile kurumsal yapı ve kalite anlayışına uygun çağdaş yapılar üretmektedir.

Tel: 0216 302 4223
Fax: 0216 467 1101
Email: celiker@celikerinsaat.com.tr
Adres: Bağdat Caddesi Esen Apartmanı No:351 Kat:3 Daire:10 Erenköy İstanbul / Kadiköy

Çeliker İnşaat Projeler Haritası

Çeliker İnşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.