|   |  Çelikyay İnşaat Firması
Çelikyay İnşaat

Çelikyay İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Çelikyay İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Çelikyay İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Çelikyay İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Çelikyay İnşaat Hakkında

ÇELİKYAY İNŞAAT TAAH. TİC. LTD. ŞTİ.

Gün geçtikçe ilerleyen teknoloji ve yenilikler, sektörümüzde yeni gelişmeler yaşatmakta ve geniş bir yelpaze içinde çoğalmaktadır. Kurucumuz İnşaat Mühendisi Osman Nuri Çelikyay önderliğinde başlatılan bu yolculukta geçen her yeni gün, biz yeni kuşak yöneticilere kaliteyi ve çağı yakalama konusunda referans olmaktadır. Başarıda istikrarın profesyonellik ve dürüstlük ile mümkün olduğu düşüncesinde olan bizler, Çelikyay İnşaat’ ın deneyimini ve yenilikçi vizyonunu harmanlayan yönetim anlayışı ile çalışmaktayız. Çelikyay İnşaat olarak öncelikli hedefimiz müşterilerimizin hayatını kolaylaştıran yapılarda güvenle yaşayabilecekleri ve çalışabilecekleri yaşam alanları oluşturmaktır.

Doğruluk ve dürüstlükten asla ödün vermeyen Çelikyay İnşaat olarak, çalışmalarımızdaki başarının sürekliliği için; sektördeki yenilikleri yakından takip etmekte, çalışanlarımızın meslek içi eğitimleri ile birlikte doğru ve hızlı imalat yapabilmeye, tedarikçi ve taşeron seçimlerimizde doğru iş birliğine ve yüksek kaliteye üst düzeyde önem vermekteyiz.

21 yılı aşkın süredir bu sektörün içerisinde olan Çelikyay İnşaat ailesi olarak; yaptığımız başarılı, kaliteli, sorunsuz işler; konut, villa, iş merkezi, fabrika, eğitim ve sağlık kurumu gibi benzeri çeşitliliğimiz ile sektördeki hizmet yelpazemizi genişletmeye ve taşıdığımız haklı gururu sürdürmeye devam ediyoruz. Yenilikçi yapımız ve büyüme hedeflerimiz doğrultusunda, güçlü sermaye yapısı ile 2010 yılında kurmuş olduğumuz KIZIL-ÖZ YAPI SAN.TİC. A.Ş. ile grup şirket olarak faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Yaşamınızın en iyi ortaklığı için bizi tercih edin…

 

Misyon

Dünya standartlarında gelişen inşaat teknolojilerine uygun yapılar üretmek, örnek projeler  ve yarattığı müşteri memnuniyeti ile ülkemiz inşaat sektöründe önder bir yapı firması olmak.

Vizyon

Yatırım yaptığı her noktada ve inşa ettiği her yapıda kalite ve güveni garanti eden, ilimizde ve yakın coğrafyada örnek iş ve yaşam alanları üreten ve bu özelliği ile gerek ilimizde gerekse tüm Türkiye’de öncelikli olarak tercih edilen bir kurum olmak

 

Faaliyet Alanlarımız

Halen konut projelerine ve kamu ihalelerine devam etmekte olan firmamız

 Eğitim ve sağlık yapıları
 Özel konut ve villa projeleri
 Fabrika ve depo binaları
 Prefabrik yapılar
 Çevre düzenlemesi işleri
 Büyük onarım ,tadilat ve güçlendirme işleri
Alanında faaliyetini sürdürmektedir.

 

Kalite Politikamız

Faaliyetlerimizde müşteri memnuniyetine odaklanarak, müşteri isteklerini beklentilerinin de üzerinde karşılamak 
Taşeron ve çalışma sistemimizde sürekli iyileştirmeler yaparak yapı ve hizmet kalitemizi daima yükseltmek.
Seçkin malzeme tedarikçileri ve hizmet taşeronları ile çalışarak bizimle birlikte hareket etmelerini sağlamak.
Taşeron ve çalışanlarımızı sürekli eğitmek .
Sektörümüzdeki çevre ve iş güvenliği ile ilgili yasa ve yönetmeliklere uymak

Telefon: 0224 451 6601
Faks: 0224 451 7016
Email: celikyay@celikyayinsaat.com
Adres: Barış Mah. İkbal Sk. Atalay 10 Ap.No:13 K.6 D.11 Nilüfer / BURSA

Çelikyay İnşaat Projeler Haritası

Çelikyay İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.