|   |  Cemtaş inşaat Firması
Cemtaş inşaat

Cemtaş inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1990

  • Proje Sayısı : 3

Cemtaş inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Cemtaş inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Cemtaş inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Cemtaş inşaat Hakkında

1986 yılında Tez İş Ltd. Şti. olarak kurulmuştur. 1990 yılından bu yana Cemtaş İnşaat olarak toplu konut projeleri ile faaliyet göstermektedir.
Açıklama
Cemtaş İnşaat Ltd. Şti, 1986 yılında Tez İş Ltd. Şti. olarak kurulmuştur. 1990 yılından bu yana firmamız Cemtaş İnşaat olarak bünyesinde ki Cdm Mimarlık ile tasarım ve mimarlık hizmetleri, etüd proje, proje uygulama ve belediye ruhsat işleri olarak hizmetlerine devam etmektedir.

Cemtaş, güçlü kadrosu ile inşaat hizmetlerinin hemen her alt konu başlığında hizmet vermektedir. Büyük ölçekli konut projeleri, fabrika yapıları, villa inşaatları gibi geniş bir yelpazede birçok tasarım ve uygulama hizmetleri firma bünyesinde gerçekleştirilmektedir. İnşaat projelendirme ve yapılandırma çalışmalarına, arazi geliştirme aşamasından başlayıp, projelendirme ve uygulama safhaları ile son bulmaktadır. İnşaat sektöründe ki tüm teknolojik gelişmeleri takip ederek ve uygulayarak müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamak, ülkemizin gelişmesine katkıda bulunmak ve bu sayede insanlarımızın yaşam kalitelerini yükseltmeyi amaç edinmektedir.

Cemtaş, hizmet alanındaki etkinliklerine, müşteriye hizmeti, ekonomik, güvenli, estetik ve hızlı biçimde sunmayı, mimarlık ve mühendislik mesleğinin etik kuralları çerçevesinde hareket etmeye devam etmektedir.

Tel: 0212 880 6976
Fax: 0212 583 5300
Email: info@cemtasinsaat.com
Adres: Zuhurat Baba Mah. Kent Sok. Ulusoy Apt. No:8 Kat:1 İstanbul / Bakırköy

Cemtaş inşaat Projeler Haritası

Cemtaş inşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.