|   |  Çet Yapı Firması
Çet Yapı

Çet Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 2000

  • Proje Sayısı : 1

Çet Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Çet Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Çet Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Çet Yapı Hakkında

Hakkımızda

ÇET Yapı Turizm A.Ş, Doç. Dr. Ahmet Çetinsaya tarafından 2000 yılında İstanbul’da kuruldu. İş deneyimi ve güçlü mali yapısıyla, sektörde kısa sürede eğitim kurumları, konut ve nitelikli inşaat projeleri ile tanındı. ÇET Yapı Turizm A.Ş, toplam kalite yaklaşımını benimseyerek, iş sağlığı ve güvenliğine duyarlı, çevreye saygılı, başarılı şirketlerinden biri olmuştur. Özellikle, gelişen teknolojinin tüm imkânlarından faydalanarak, minimum sürede inşaatını tamamladığımız her projeden, hem kendimiz hem çözüm ortaklarımız gurur duymaktadır. Çet Yapı Turizm A.Ş gayrimenkul geliştirme, projelendirme ve müteahhitlik hizmetleriyle birlikte hayatın her alanında çözüm ortağı olduğu kişi ve kurumlar ile uyum içinde geleceği inşa etmektedir.

Misyon ve Vizyon

Vizyonumuz

Türkiye'de ve geniş coğrafi pazarda, özgün konseptlerde markalı projeler inşa eden lider bir şirket olmak.

Misyonumuz

Sektördeki tüm yenilikleri takip eden, geliştirdiği nitelikli ve yenilikçi projeleri minimum sürede tamamlayarak, müşterilerinin, çalışanlarının ve toplumun ihtiyaçlarına cevap veren, güvenilir bir şirket olmak.

İnsan Kaynakları

Güçlü takımımızın bir parçası olun

Devamlı gelişmekte olan inşaat sektöründe başarıya giden yolun kaliteli, işini seven ve motive olmuş çalışanlardan geçtiğine inanmaktayız. Firmamız kaliteli insan gücü alımı yapmak ve bu gücü en doğru şekilde değerlendirmeyi kendisine hedef edinmiştir. Firmamız çalışanların mesleki eğitimlerine öncelikli önemi verir ve kendilerini firmamız deneyimleri ile en iyi şekilde geliştirmeleri için en uygun ortamı sağlamaya çalışırız.

Takımımızda yer almak istermisiniz?

CV' ni info@cetyapi.com.tr adresine gönder ekibimize katılmak için ilk adımı at.

Telefon: 0212 662 3000
Fax: 0212 662 3000
Email: info@cetyapi.com.tr
Adres: Çobançeşme Sanayi Caddesi Nish İstanbul D Blok D : 186 Yenibosna - Bahçelievler İSTANBUL

Çet Yapı Projeler Haritası

Çet Yapı Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.