|   |  Çetmen A.Ş Firması
Çetmen A.Ş

Çetmen A.Ş

  • Kuruluş Tarihi : 1962

  • Proje Sayısı : 1

Çetmen A.Ş, konut, ofis ve residence projeleri, Çetmen A.Ş hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Çetmen A.Ş ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Çetmen A.Ş Hakkında

HAKKIMIZDA

TARİHÇE

Çetmen A.Ş ilk mağazasını 1962 yılında İzmir'in Bayraklı ilçesinde açmıştır. Uzun yıllar tek mağazada, kendi ürettiği mobilyaları tüketicilerin beğenisine sunmuştur. 1995 yılında kurduğu mobilya fabrikasıyla alt yapısını güçlendirdikten sonra 1999 yılında ikinci mağazasını İzmir'in Çiğli ilçesinde, 2001 ylında üçüncü mağazasını Manisa ilinde açmıştır. Bugün toplam 32 mağaza ve 50.000 metrekareyi aşan satış alanıyla faaliyet göstermektedir. Mağazaların 15'i İzmir'de, 5'i Manisa'da, 3'ü İstanbul'da, 3'ü Aydın'da, 2'si Denizli'de, 2'si Uşak'ta olmak üzere Balıkesir ve Muğla illerinde hizmet sunmaktadır.

Mağazalarında satılan mobilya ürünleri İzmir'de 50.000 metrekarelik kapalı üretim tesislerinde üretilmektedir. Dolayısıyla müşterilerine kaliteli ürünleri uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla sunabilmektedir.

Çetmen, yaklaşık 1800 kişilik profesyonel ekibiyle, %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışmalarını sürdürmektedir.

VİZYON

Büyüyen ve gelişen Türkiye'de, yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı ev ürünleri satan, en yaygın perakende mağazalar zinciri olmak.

MİSYONUMUZ

Sürkli değişen ve gelişen gündemi takip ederek, modern, güncel, kullanışlı ve fonksiyonel ürünleri şık ve nezih mağazalarda %100 müşteri memnuniyeti ve güveni ilkesi ile müşterilerimize sunmak.

STRATEJİ

Yöneticisi, çalışanı, tedarikçisi ve müştersiyle büyük bir aile olan Çetmen; her düzeyde takım çalışmasıyla, müşterilerini dinlemeyi  ve anlamayı, sıradan fikirlerin ötesine geçerek yenilikçi ürünler ve çözümler üretmeyi; satış öncesinde ve sonrasında kaliteli hizmet sunmayı, temel strateji olarak izlemektedir.

Telefon: 0850 455 0555
Fax: 0232 281 6527
Email: info@cetmen.com.tr
Adres: Fatih Mahallesi, Çamlık Cd. No:46, 35414 Gaziemir/İzmir

Çetmen A.Ş Projeler Haritası

Çetmen A.Ş Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.