|   |  Cevheri-Gül-Gültaş inşaat Firması
Cevheri-Gül-Gültaş inşaat

Cevheri-Gül-Gültaş inşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Cevheri-Gül-Gültaş inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Cevheri-Gül-Gültaş inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Cevheri-Gül-Gültaş inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Cevheri-Gül-Gültaş inşaat Hakkında

Gültaş İnşaat

Hızla gelişerek dünyayı yeniden şekillendiren modern çağımızda, insan yaşamı da aynı hızla değişime uğramakta; yaşanılan koşullar, ihtiyaçlar ve beklentiler yeniden şekillenmekte; eski alışkanlıkların yerini hızla yeni yaşam tarzları almaktadır. Bu yeni düzende var olmak ve zamana yenik düşmeyen projeler üretmek için kurulan GÜL YAPI GRUBU, yeni yaşam alanlarını hızla hayata geçirmektedir.

Geçmişinden gelen deneyiminin gücü ile kurulan GÜL YAPI GRUBU, sadece modern yapıları değil aynı zamanda modern yaşam anlayışını da inşa ediyor.

Hızlı ve pratik olmayı gerektiren günümüz sosyal hayatında, insanın yaşam alanından bekleyeceği tüm çözümleri özgün mimari formları içinde sunan GÜL YAPI GRUBU, yarattığı yaşam kompleksleri ile hayata kolaylık katıyor. Ayrıca üstün kaliteli malzemeyi üstün vasıflı iş gücü ile şekillendirerek projelendirdiği yaşam alanları, güvenli yatırım imkanı sunuyor.

Projelerinde yer alan yeşil alanları, sosyal tesisleri ve teknolojik altyapısı sadece yatırımcılarına değil, aynı zamanda çevresine de artı değer katmaktadır.

Metropol yaşantısının tüm getirilerinden doğru bir şekilde yararlanılmasına olanak sağlayan projeleri, insanı bulunduğu stresli şehir yaşamından bir o kadar uzaklaştırarak yeni bir dünya kurmasına yardımcı oluyor.

 

Tel: 0212 573 0319
Fax: 0212 662 0831
Email: infogulinsaat.com.tr
Adres: Şenlikköy Mahallesi Yeşilköy Caddesi No:25/A D:3 Florya İstanbul / Bakırköy

Cevheri-Gül-Gültaş inşaat Projeler Haritası

Cevheri-Gül-Gültaş inşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.