|   |   |  Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı’nın portföylerine talep yağıyor

Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı’nın portföylerine talep yağıyor

Bursa- Osmangazi’ de 35 hektar alan üzerinde geliştirilen Botanik 224, Atış Premium ve Yükselen Park projeleri genelinde; 1.769 adet 2+1 & 3+1 & 4+1 daireler & 199 adet cadde üstü mağaza-dükkanlardan Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na ait, teslime ve tapu devrine hazır 350 adet 2+1, 3+1, 4+1 daireler ve 40 m2’ den 217 m2’ ye değişen 38 adet cadde üstü mağazalara talep yağdı.

Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı’nın portföylerine talep yağıyor

 

Üçte biri sahiplerini buldu 

 

Mortgage/konut kredisi faiz desteği ile çok kısa bir sürede; gayrimenkullerin üçte biri sahiplerini buldu. Turyap Holding Genel Müdürlük tarafından proje içinde hizmet veren ” ÇŞB projeler satış ofisine“ Bursa Turyap Temsilcilikleri, yurt dışı ve yurt içi Turyap Temsilcilikleri de destek veriyor. Konut  alımlarında, %25  peşinat sonrası, kalan tutar 90 gün sonra  tek seferde ödenebiliyorken,  10 yıl 0,98 faiz oranı ile konut kredisi kampanyasından faydalanmak  isteyenler ise hemen konut kredisi  başvurusunda bulunabiliyorlar.

Piyasa değerine göre %20 daha hesaplı

Projelere gelen yoğun talebi Pazarlama ve Satıştan sorumlu Turyap Holding İcra Kurulu Üyesi Bilge ÖZDEMİR değerlendirdi: Ç.Ş.B’nin Bursa – Osmangazi Botanik 224, Atış Premium ve Yükselen Park’taki gayrimenkullerinde; piyasa değerlerine göre %15-20 hesaplı olmamız  yatırım ve bölgesel yerleşim  tercihini  beraberinde getiriyor. Osmangazi’ de 35 hektarlık alan içinde konumu, olanakları ve yapı özellikleri ile böyle bir projeler bütünü bir daha gelmez,  2+1’lerin 155 bin TL’den başladığı projede, “devir etme olanağı da“  yatırım özelliğini artırıyor. Daire ve ticarilerin teslime hazır olmaları iş geliştirme, kiralama ve bu faiz oranları ile kira öder gibi ev sahibi olma imkanı sunuyor. 5 yıl Emlak vergisi, KDV, tapu alım satım harç muafiyetleri ile ciddi tasarruf sağlanıyor.

5 yıl emlak vergisi, KDV, tapu alım satım harç muafiyeti

Çevre ve Şehirçilik Bakanlığına ait İstanbul – Bahçekent / Başakşehir, İzmit – Körfezkent projelerinde 2017 yılında binin üzerinde gayrimenkulü, proje satış ofislerinde sattıklarını belirten Bilge ÖZDEMİR; bu başarıda; 33 yıllık Turyap Holding saygınlığı, güvenirliliği önemli yer tutarken, yurt dışı ve yurt içinde 40 il ’de faaliyet gösteren 400’ e yakın Turyap Temsilciliklerinin önemli payı olduğunu belirtiyor.

Satış ofisi Ramazan süresince geç saatlere kadar açık

Çevre ve Şehirçilik Bakanlığı Bursa – Osmangazi  “ Botanik 224, Atış Premium ve Yükselen Park “ projeleri satışların başladığı günden beri  sabahın erken saatlerinden, akşam saatlerine kadar kuyruklarla karşılaştıklarını, belirten Bilge ÖZDEMİR, yoğun talebe yanıt verebilmek için ramazan süresi içinde “ SABAH :10 / AKŞAM :10 “ Bursalıların hizmetinde olacaklarını duyurdu.

 

 

 

Emlak Haberleri

Etiketler

Emlak Kategorisindeki diğer haberler

 • 3S Kale Holding, Topkapı’da ‘TOPAZ’ çağını başlatıyor
  3S Kale Holding, Topkapı’da ‘TOPAZ’ çağını başlatıyor

  Milyonlarca insanın önünden gelip geçtiği, İstanbul’un en değerli eserlerine bugüne kadar ev sahipliği yapmış Topkapı’da yükselecek olan TOPAZ Residence, şehrin siluetine saygılı 13 katlı iki rezidans bloğu ve bu blokları birbirine bağlayan 3.780 m2 paylaşımlı ofis alanından oluşuyor.

 • MERKEZ ANKARA’DA OFİS ETABI SATIŞA ÇIKIYOR
  MERKEZ ANKARA’DA OFİS ETABI SATIŞA ÇIKIYOR

  Emlak Konut güvencesi ve Pasifik vizyonuyla Ankara’nın gerçek merkezinde inşa edilen tek parselde Türkiye’nin en büyük karma yaşam projesi Merkez Ankara’nın ticari ofis blokları lansman avantajlarıyla satışa çıkıyor

 • AVRUPA KONUTLARI ÇAMLIVADİ GÖRÜLMEMİŞ BİR İLGİYLE SATIŞA SUNULDU
  AVRUPA KONUTLARI ÇAMLIVADİ GÖRÜLMEMİŞ BİR İLGİYLE SATIŞA SUNULDU

  Artaş İnşaat’ın merakla beklenen projesi Avrupa Konutları Çamlıvadi, son yıllarda görülmemiş bir ilgiyle satışa sunuldu. Kısa süre önce satışa çıkan projede, konut alıcılarının oluşturduğu yoğun ilgi nedeniyle satış ofisi fazla mesai yaparak müşterileri kabul etti.

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.