|   |  Ceylan İnşaat Firması
Ceylan İnşaat

Ceylan İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1980

  • Proje Sayısı : 13

Ceylan İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Ceylan İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Ceylan İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Ceylan İnşaat Hakkında

Ceylan İnşaat

35 Yıllık Tecrübeyle Yükselen Başarı

Ceylan İnşaat Kurucu ve Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan, ilk olarak 1980 yılında Karaköy Perşembe Pazarı’nda bakır ve metal sektöründe faaliyet göstermiş, 1995 yılında inşaat alanında yatırımlar gerçekleştirerek bu sektördeki faaliyetlerine devam etmiştir.
 
Ceylan İnşaat, kalite ve güvenden taviz vermeden yaşama değer katan birçok projeyi hayata geçirmeyi sürdürmektedir.
 
‘Önce İnsan’ prensibiyle çalışarak üstün hizmet anlayışını bilgi ve deneyimiyle birleştiren Ceylan İnşaat, dün olduğu gibi bugün ve yarın da aynı tutkuyla insanların mutlu ve huzurlu yaşayacakları yaşam alanları geliştirmeye devam edecektir
 
Misyonumuz

Toplumun her kesimi için özgürce yaşanabilecek yapılar inşa ediyoruz
Modern yaşamın tüm ihtiyaçlarına cevap verebilen kaliteli ve güvenilir yaşam alanları yaratmak için çalışıyoruz.  Toplumun her kesimi için özgürce yaşanabilecek sosyal alanlar yaratmak için  ekonomikliği, estetiği ve güvenliği bir arada sunmayı hedefliyoruz. 
 
Yapı alanında kalıcı çözümleri sunmak olan hizmet anlayışımızı ‘Önce İnsan’ prensibiyle birleştiriyor, konut sahibi olmak isteyen müşterilerimizi faiz ve vade kıskacından kurtarıp peşin fiyatına vadeli satışlar yaparak sürdürüyoruz
 
Vizyonumuz

Bilgi ve tecrübeyi güven ve kalite ile birleştiriyoruz
Toplumumuza hizmeti görev sayıyoruz. 34 yıllık bilgi ve tecrübemizi güven ve kalite ile birleştirerek müşterilerimizin hayalini kurdukları hayatı yaşayacakları yapılara imza atıyoruz. 
 
Değişime ve teknolojiye ayak uydurarak sektörümüzde günü birlik değil kalıcı ve sürekli olmayı hedefliyoruz. 
 
Hayata geçirdiğimiz tüm projelerde inşan yaşamını kolaylaştıran, huzurlu, güvenli mekanlar inşa etmeyi ve  bunun müşterilerimize sağladığı mutluluğun tadına varmayı amaçlıyoruz
 
Kurum Kültürümüz

Müşterilerimizin ev sahibi oluşuyla mutlu olmak…
Mutluluğun ve hayalleri gerçeğe dönüştürmenin insan yaşamının kalitesini yükseltmekle mümkün olduğuna inanıyoruz.
 
Her müşterimizi dost edinmek, onların ev sahibi oluşuyla mutluluklarını paylaşmak, kurum kültürümüzün bir parçası.
 
İnsanların güven içinde, mutlu yaşayabilecekleri modern mekanlar inşa ederken yeşil alanları yaşamın içine dahil ederek doğaya hizmet etmeyi de görev ediniyoruz ve  ülkemizin kaynaklarına hassasiyet gösteriyoruz.
 
Kalite ve Çevre Politikamız

Çocuklarımız için doğayı korumak öncelikli görevimiz
Çocuklarımız ve gelecek nesiller için doğanın güzelliklerini korumak, onlara iyi bir çevre mirası  bırakmak öncelikli hedefimiz. Bu doğrultuda gelişen teknolojiye ayak uydurken çevreye azami ölçüde dikkat eden bir yaklaşım ile hareket ediyoruz.

Tel: 444 87 85
Fax: 0212 855 2512
Email: info@ceylangroup.net
Adres: Yakuplu mah. Yakuplu Cad. No:6 -1/A İstanbul / Beylikdüzü

Ceylan İnşaat Projeler Haritası

Ceylan İnşaat Projeleri

Ceylan İnşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.