|   |  CFR Yapı Firması
CFR Yapı

CFR Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 2015

  • Proje Sayısı : 2

CFR Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, CFR Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve CFR Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

CFR Yapı Hakkında

Hakkımızda

01. 04. 2003 Tarihinde kurulan “ MİM Tanıtım, Organizasyon ve Danışmanlık” CRM mantığı ve direkt satış felsefesiyle, Gayrimenkul ve hizmet sektöründe faaliyet gösteren tüm firmalar için, Tanıtım, Lansman ve Satış&Pazarlama organizasyonları düzenleyen Müşteri İlişkileri Merkezi’ dir. 2015 Yılında “Mim Tanıtım” yeni bir yapılanmaya giderek, “CFR YAPI”yı, 20 yıllık tecrübe birikimiyle Yapı sektöründe yenilikçi ve alışılmışın dışında projeler üretmek üzere kurmuştur.
 
Konut projelerinin Konsept geliştirilmesinden anahtar teslim sürecine kadar olan tüm adımlarda uzman destek sunarak firmalara artı değer katan “MİM TANITIM”, 2010 yılı itibariyle Gayrimenkul Sektöründe Ünal İnşat (Sincap Evler), Ataman İnşaat (Ataman Karina Pendik), Belde Yapı (Habitat Park), Eyfel Yapı ( Kidstown Riva ve Hometown Şile) ve hala devam eden Burçkale Yapı (Green Village Şile ve Green Village Şile 2) gibi firmaların Konsept geliştirme ve Satış&Pazarlama süreçlerini yönetmiştir. Bu deneyim ve birikimle kurulan “CFR YAPI” 2016 yılı itibariyle hayata geçireceği konut projesi ile müşterilerine sıradanlıktan uzak, yaşam kalitesi ve yatırım değeri yüksek bir konsept sunmaya hazırlanıyor. Bu iddialı projesi ile konut kavramına yeni bir bakış açısı getirecek olan “CFR YAPI” adını kısa sürede bilindik isimlerin bir adım ötesine taşıyacak.
 
“MİM TANITIM” Gayrimenkul Sektöründe Sosyal Tesislerin ihtiyaca göre kurgulanması, Mimari açıdan Tasarım Danışmanlığı, Projelendirilmesi ve İşletim Sistemlerinin kurulmasına kadar tüm süreçleri yönetmiştir. Sporium Spor Tesisleri, Gymnasium Spor Tesisleri Satış Pazarlama Ekipleri ve son olarak Nish Adalar Projesi Sosyal Tesislerinin kurgulanması ve mimari tasarım danışmanlığını yapmıştır. “CFR YAPI” Projelerinde hedeflenen, Konut projesinde bulunan spor tesisi kavramı yerine, sosyal yaşantıyı ve spor kültürünü tüm projeye yaymaktır. Daha sosyal ve daha sağlıklı yaşamak için tasarlanıp uygulamaya sokulmuş, örnek niteliğinde projelere imza atacağız.

Tel: 0850 532 0060
Fax: 
Email: info@cfryapi.com
Adres: Bağdat Cad. Dilek Apt. Kat: 2 Daire: 5 No: 308 Caddebostan İstanbul / Kadiköy

CFR Yapı Projeler Haritası

CFR Yapı Projeleri

CFR Yapı Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.