|   |   | 

CFR Yapı, Colorist Şile İle Konut Sektörüne Giriyor

Satış ve pazarlama şirketi olarak uzun yıllar faaliyet gösteren CFR Yapı, konut sektörüne giriyor.

CFR Yapı, Colorist Şile İle Konut Sektörüne Giriyor

“Çocuklar nerede oynasın” sloganıyla yola çıkan CFR Yapı, Colorist Şile ile çocuklu aileleri kendi çocukluğundaki hayatı yaşamaya davet ediyor. Bahçe içinde iki katlı evlerde Şile'nin doğasında yer alan Colorist Şile, çocuklarınızı güvenle büyütmenize imkan sağlıyor.

COLORIST ŞİLE'DEN ÖN TALEPTE BULUNMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

Uzun yıllar inşaat firmalarının projelerini satan ekipleri yetiştiren CFR Yapı, emlak sektöründeki deneyimini Colorist Şile'yle hayata geçiriyor. Çocuk ve çocuklu aileleri hedefleyen CFR Yapı, Colorist Şile'yi adını verdiği Şile'de inşa ediyor. 18 dönüm brüt alan üzerine konumlandırılan Colorist Şile, 102 konuttan oluşuyor. İki etap halinde yapılması planlanan projenin yatırım bedeli ilk etap için 20 milyon lira, ikinci etap için ise 38 milyon liraya mal olması bekleniyor.

Colorist Şile'nin en büyük özelliklerinden biri de kendine ait bir sahilinin olması. 15 yıllığına bir köy derneğinden kiralanan kumsal, yaklaşık 800 metrekareden oluşuyor. Tesiste siteye özel bir de cafe olacak ve bu alana dışarıdan kimse alınmayacak.

CFR Yapı’nn konumlandırdığı evler iki katlı. Bahçe katındaki evler kendi içinde dubleks evlerden oluşuyor. Konutların alt katları 2+1 ve 3+1 dubleks loft daireler olup, tavan yüksekliği 5 metreyi buluyor. Üst kattaki evler ise tek kat teraslı, 1+1 ya da 2+1 şeklinde inşa ediliyor. Tüm evlerin bahçe ve verandası olup, ayrıca her evin kendine ait 5 metrekarelik hobi bahçesi bulunuyor.

Hedef kitle çocuklu aileler

3 Mayıs'ta ön talep toplamaya başladıklarını belirten CFR Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Cafer İnan, hedef kitlelerinin çocuklu aileler olduğunu belirtti. “Çocuklar nerede oynasın” sloganıyla yola çıktıklarını anlatan İnan, “İyi otellere hizmet veren bir catering firmasıyla anlaştık. Belirli periyotlarda yapacağımız barbekü partisiyle ailelere ve çocuklara Colorist Şile'yi tanıtmak istiyoruz. Colorist Şile, bizim çocukluğumuzdaki gibi bir yaşamı, site ortamında kendi çocuklarımıza sunuyor” dedi.

Profesyonel, spor akademisi ve pedagojik formasyon eğitimi almış eğitmenlerin her yaş grubundaki çocuklarla ilgilendiğini vurgulayan İnan, yatırımcı ailelerin çocuklarını izlerken kendi çocukluklarına geri döneceklerini ifade ediyor.

24 saat güvenliğin yer aldığı Colorist Şile'de çocuklarınızı bırakın, oynasın diyen İnan, “Çocuklar oynasın, zıplasın hatta bırakın düşsün” dedi. İnan, sözlerine şöyle devam etti: “Projemizde pek çok oyun alanı var. En ilgi çekici olanı ise kamp çadırları. Çocuklar çadırda arkadaşıyla kamp hayatı yaşarken, aileler evinde oturuyor olabilecek. Mesela çocuğunuz cumartesi geceleri çadırda arkadaşlarıyla konaklayabilecek. Anne babalar bilecek ki, çocukları güvenli sitelerinde özel eğitmenler tarafından korunuyor.”

Colorist Şile’de çocukların sınırsız eğlence ile mutlu bir çocukluk yaşayacağını söyleyen İnan, projenin en göze çarpan özelliğinin doğum günlerinin yapılacağı özel bir mekanın olduğunu belirtti. Fantastik Masal Şatosu’nun tüm çocukları doğum günlerinde hayal dünyasında gezindireceğini anlatan İnan, “Projemizde atlı karınca, macera treni, ahşap evler ve profesyonel yaz okulları ile tüm çocuklarınız her gün mutlu olacak” dedi.

 

Yeni Proje Haberleri

Colorist Şile Projesinden Bilgi Alın

Ad*

Soyad*

Telefon*

Email*

Gönder

Yeni Proje Kategorisindeki diğer haberler

 • Veyisefendi konutları’nın temeli atıldı
  Veyisefendi konutları’nın temeli atıldı

  Erzurum Büyükşehir Belediyesi’nin il genelinde yürüttüğü konut seferberliği devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi’nin yeni konut projesi Veyisefendi Konutları’nın temeli düzenlenen törenle atıldı.

 • Seha Yapı’dan Yeni Konut Projesi
  Seha Yapı’dan Yeni Konut Projesi

  Seha Yapı, Konya Selçuklu Belediye Başkanlığı’nın Konya’daki toplam büyüklüğü 42 bin 558 metrekare olan 3 arsa için açtığı ihaleyi 38,4 milyon TL teklif ile kazandı.

 • STCA Gayrimenkul'den Kartal'a 5 proje gelecek!
  STCA Gayrimenkul'den Kartal'a 5 proje gelecek!

  Sabiha Gökçen Havalimanı, Osmangazi Köprüsü, Marmaray, metro, deniz oto-büsü gibi ulaşım hatlarının tam merkezinde olması nedeniyle İstanbul’un en gözde ilçesi konumuna gelen Kartal, amortisman süresinin 18 yıl olmasıyla da konut alıcısının yüzünü güldürüyor. Kartal Atalar’da Yuvam Kartal’dan sonra Kartallife-Atalar projesiyle büyük ses getiren STCA Gayrimenkul, Kartal’da 3 yıl içerisinde 5 yeni proje daha hayata geçirecek.

 • Fikirtepe’ye yeni bir bakış açısı Zer Göztepe
  Fikirtepe’ye yeni bir bakış açısı Zer Göztepe

  Ceylan İnşaat, inşaat sektöründeki tecrübesini Fikirtepe’ye yeni bir bakış açısı getirdiği Zer Göztepe ile taşıyor. İlbank, KİPTAŞ ve Ceylan İnşaat’ın bilirkişiliğiyle ortaya çıkan proje; 675 konuttan meydana gelecek 360 derece bir yaşam projesi olarak yükselmeye hazırlanıyor.

 • İki Evinpark projesinde ön satışlara başlandı
  İki Evinpark projesinde ön satışlara başlandı

  Sefa İnşaat & Koyuncu İnşaat ortaklığıyla İstanbul Anadolu Yakası Maltepe’de hayata geçirilen ‘Evinpark Ada & Tepe’ ve Kadıköy Fikirtepe’de yükselen ‘Evinpark Kadıköy’ projesinde lansman öncesinde 0,88 faiz ve 120 ay vade avantajlarıyla ön satışlara başlandı.

 • Mesa Gökada Projesi İçin Ön Talep Süreci Başladı
  Mesa Gökada Projesi İçin Ön Talep Süreci Başladı

  Konutta ‘kalite’ ve ‘güven’in markası MESA, Anadolu Yakası’nda Projeleri ile yükselmeye devam ediyor. Maltepe’de başlayacak projesi GÖKADA için ön talep başvurularını almaya başladı. Eşsiz Adalar Manzarası ve tertemiz orman havasıyla Mesa GÖKADA Projesi için ön talepte bulunanlar, konut seçimi ve lansman fırsatlarından yararlanma ayrıcalıklarına şimdiden sahip olabilecekler.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer