|   |  Çiftay İnşaat Firması
Çiftay İnşaat

Çiftay İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1963

  • Proje Sayısı : 0

Çiftay İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Çiftay İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Çiftay İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Çiftay İnşaat Hakkında

Hakkımızda

Şirketimiz Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Aydın; 1963 yılında istihraç, hafriyat ve dekapaj faaliyetleri ile maden ocakları işletmeciliğine giriş yapmış, 1987 yılında tecrübesini, prensiplerini ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan iş disiplinini Çiftay İnşaat Taahhüt ve Ticaret A.Ş. adı altında toplamış ve faaliyetlerini bu çatı altında yürütmeye devam etmiştir.

Çiftay İnşaat A.Ş. Türkiye’de üstlendiği önemli projelerde sergilediği performans ile de sektörde köklü ve öncü kuruluşlar arasındaki yerini kısa sürede almış ve yükselmeye devam etmiştir.

Çimento sektöründe tamamladığı üst düzey taahhütler yanında, halen Denizli Çimento T.A.Ş., Oyak Ünye Çimento San. ve Tic. A.Ş. ve Traçim Çimento San. ve Tic. A.Ş. fabrikalarının hammadde temini faaliyetlerini yürütmektedir.

Ayrıca zaman içinde Türkiye Kömür İşletmeleri ve Eti Bor Kurumları nezdinde, değişik tarihlerde, dekapaj işleri yapmış ve kömür ve bor madenlerinin üretimini gerçekleştirmiştir.

Kömür Madenciliği sektöründe ayrıca, Avrupa’nın en modern ve Türkiye’nin 5 çeşit ürün elde eden tek lavvar tesisi ile Manisa Soma’da TKİ Ege Linyitleri İşletmesi’nin kömür yıkama ve zenginleştirme faaliyetlerini yürütmektedir.
Metalik maden işletmeciliğinde de önemli projeler altında imzası bulunan Çiftay İnşaat Taahhüt ve Ticaret A.Ş. günümüzde;

Sivas Divriği’de Erdemir Madencilik San. ve Tic. A.Ş.’ne ait A-B Kafa Açık İşletmesinde manyetit ve hematit cevheri üretimi, A Kafa Yer Altı İşletmesinde manyetit cevheri üretimi ve Ekinbaşı Yer Altı İşletmesinde manyetit cevheri üretimi ve cevher üretimine hazırlık faaliyetlerini (bu faaliyetleri ile firmamız Türkiye demir cevheri üretiminin %50 sini ve Türkiye demir cevheri ihtiyacının %20 sini sağlamaktadır),

Erzincan İliç’te Alacer Gold Corp. ait Türkiye’nin en büyük 2. Altın Madeni olan Çöpler Altın Madeni’nin tüm madencilik faaliyetlerini yürütmektedir.

Telefon: 0312 219 1040
Fax: 0312 219 1044
Email: info@ciftay.com.tr
Adres: Kizilirmak Mah. Dumlupinar Bulvari Next Level Is Kulesi Kat:26 Çankaya/ANKARA

Çiftay İnşaat Projeler Haritası

Çiftay İnşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.