|   |  Cihangir Yapı Firması
Cihangir Yapı

Cihangir Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 1994

  • Proje Sayısı : 4

Cihangir Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Cihangir Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Cihangir Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Cihangir Yapı Hakkında

İnşaat sektöründe 20 yılı aşkın süredir geniş bir yelpazede hizmet veren Cihangir Yapı bu güne kadar konut altyapı ve sanayi yapıları imalatını gerçekleştirmiştir.

Taahhüt, emanet ve kat karşılığı şeklinde faaliyet gösteren Cihangir Yapı ürettiği yapılarda uyguladığı ileri teknoloji yenilikçi tasarımları yüksek kalitesi ve hız ile sektörde farklı bir konum elde etmiştir.

Cihangir Yapı deneyim birikim ve iş anlayışını şirketin fahri yönetim kurulu başkanı Temel Akdağoğlu'nun öncülüğünde yürüten kurumsallaşma çalışmaları ile firma geneline aktarmış ve aktarmaya devam etmektedir. Bu sayade koşulsuz müşteri memnuniyeti doğruluk, adelet, güç ve kalite süreklilik ilkeleri ile tüm şirket çalışanlarının rehberi olmuş ve şirket kültürü bu değerler üzerine oturtulmuştur.

Cihangir Yapı İnşaatın yanı sıra gayrimenkul geliştirme, zemin teknolojileri ve taahhüt alanlarında da faaliyetini sürdürmektedir.

Tel: 0216 537 8484
Fax: 0216 537 8487
Email: info@cihangiryapi.com
Adres: Yurtsever Cad.Temel&Ataş Plaza No:23 34810 Kavacık İstanbul / Beykoz

Cihangir Yapı Projeler Haritası

Cihangir Yapı Projeleri

Cihangir Yapı Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.