|   |  Çınar Ev Yapı Firması
Çınar Ev Yapı

Çınar Ev Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 1987

  • Proje Sayısı : 1

Çınar Ev Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Çınar Ev Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Çınar Ev Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Çınar Ev Yapı Hakkında

ÇINAR EV YAPI A.Ş.
Çınar Ev Yapı inşaat, gayrimenkul geliştirme, kiralama, restorasyon, taahhüt işleri ve danışmanlık alanlarında faaliyet gösteren bir anonim şirketidir. Deprem hassasiyeti yüzünden zemin araştırmalarına özen göstermekte ve bu araştırmalara uygun projeler geliştirmektedir . Kalite ve sağlamlığın lüks değil ihtiyaç olduğu gerçeği ile yaşanabilir mekanlar üretmeye devam etmektedir.
 
Değerlenen Yatırımlar
 
Seçkin Mekanlar
 
Yüksek Standartlar

Çınarevyapı AŞ 1987 senesinden beri gayrimenkul sektöründe faaliyet göstermektedir.
 
Bakırköy Florya da muhtelif büyüklüklerde tamamladığı projelerden sonra 2008 yılından itibaren faaliyetlerine ağırlıklı olarak Beylikdüzü civarında devam etmektedir. Çınar Ev Yapı tercihen kendisine ait araziler üzerinde projeler geliştirmektedir.
 
Yüzlerce aileyi ev sahibi yapan Çınar Ev Yapı A.Ş. satış sonrası müşteri memnuniyetine hak ettiği önemi göstermektedir, tamamladığı tüm projelerin iskânlarını almıştır.
 
Şirketimiz özellikle satış sonrası müşteri memnuniyetine önem vermektedir. Kurumsal  firmalar ile çalışmaya özen gösteren Çınar Ev Yapı A.Ş.’ nin   tüm projelerinde kalite ve sağlamlık öne çıkmaktadır.
 
Çınar Life Rezidans, 5 yıldızlı bir otelin tüm olanaklarını size sunarken, Evlerimiz, içinizi açacak bir manzara ile bütünleşiyor.
 
Tamamı 3+1 ve 2+1 dairelerden oluşan Çınar Korkmaz, Çınarpark Rezidans ve yapımı devam eden Çınar6evleri projelerinde belli bir konsept oluşturulmuştur.

Tel: 0212 853 2406
Fax: 0212 853 2407
Email: info@cinarevyapi.com
Adres: Cumhuriyet Mah. 1990 Sokak No.8, 34515 İstanbul / Esenyurt

Çınar Ev Yapı Projeler Haritası

Çınar Ev Yapı Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.