|   |   | 

Cityscape Turkey Açıldı

Cityscape Turkey’e özel avantajlar ve lansmanlar nedeniyle, bireysel yatırımcılar ve konut alıcıları da fuara büyük ilgi gösteriyor.

Cityscape Turkey Açıldı

Türkiye gayrimenkul oyuncuları, konut alıcıları ve gayrimenkul yatırımcıları ile Cityscape Turkey’de buluşuyor.

Dünya gayrimenkul sektörünün en prestijli markalarından Cityscape’in, Türkiye'deki ilk fuarı başladı.

7 ülkeden gayrimenkul sektörüne yön veren 67 firma ve kurumun stant açtığı Cityscape Turkey’i, 60’a yakın ülkeden binlerce kişinin ziyaret etmesi bekleniyor.

Son yıllarda inşaat ve gayrimenkul alanında küresel devler ligine çıkan Türkiye, sektörün en önemli eksikleri arasında gösterilen markalı gayrimenkul organizasyonuna da kavuştu. İlk kez 2002 yılında Dubai’de organize edilen ve bugüne kadar 7 ülke ve 8 şehirde düzenlenen gayrimenkul sektörünün en prestijli küresel markalarından biri olan Cityscape, Türkiye’ye geldi.

Cityscape Turkey, İstanbul Kongre Merkezi'nde kapılarını açtı. 24, 25, 26 Mart’ta açık kalacak Cityscape Turkey’e, 59 ülkeden binlerce ön kayıt yaptırdı. 7 ülkeden gayrimenkul sektörüne yön veren 67 firma ve kurumun stant açacağı fuarı, binlerce ziyaretçinin gezmesi bekleniyor.

Cityscape Turkey’e bireysel yatırımcılar ve konut alıcılar büyük ilgi gösterdi

Cityscape Turkey, bireysel yatırımcılara çok kazandırıyor. Cityscape Turkey’e özel ödeme avantajları ve yüzde 20’ye varan indirimler, bireysel yatırımcılara da alırken kazandırıyor. Birçok firma fuardaki standlarda oluşturacakları uygun atmosferle kişiye özel ödeme koşulları sağlayarak cazip fırsatlar yaratıyor. Bazı projeler, peşin alımlarda fuara özel büyük indirimler uyguluyor. Bazı projeler ise Cityscape Turkey’e özel %20’ye varan ekstra indirimler sunuyor. Birçok firma da, projelerini Cityscape Turkey’de ilk kez görücüye çıkarıyor. Cityscape Turkey, ödeme ve indirim avantajlarının yanı sıra yeni lansmanlar ve birçok prestijli projenin bir arada inceleme fırsatı sunması ile de, yerli bireysel yatırımcı ve konut alıcılarının da ilk günden adeta akınına uğradı.

Ali Ağaoğlu, “Çok başarılı ve yararlı bir organizasyon”

Cityscape Turkey’in, çok başaralı bir organizasyon, başarısını kanıtlamış bir fuar olduğunu belirten Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, “Proje geliştiricileri ile yatırımcıları, tüketicilerin buluştuğu en önemli noktalardan biri. Böylesine önemli bir küresel platformun İstanbul’a taşınması, çok önemli bir gelişme. Gerçekten de dünya ölçeğinde, aşağıda yukarı en fazla proje yapılan yerlerden biri İstanbul ve Türkiye. Dolayısıyla Cityscape’in İstanbul ayağının olması çok çok önemli. Onun için biz bu tür organizasyonları sonuna kadar destekliyoruz. Cityscape Turkey’de yeni başlayan Bakırköy Saklı Park projemiz ile yer alıyoruz. Şu ana kadar da çok güzel, çok verimli görüşmeler yapıyoruz” diyerek, Cityscape Turkey’i çok başarılı ve çok yararlı bulduklarını belirtti.

Murat Kurum, “Türkiye’de üretilen projelerin dünyaya tanıtımı açısından çok önemli”

“Gayrimenkul sektörünün en büyük küresel organizasyonlarından Cityscape’in, bu yıl İstanbul'da gerçekleşiyor olması sektörümüz açısından büyük önem taşıyor” yorumunda bulunan Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum, “Cityscape, dünyanın çeşitli merkezlerinden uluslararası gayrimenkul geliştirme sektörüne yön veren firmaların, Türkiye’de üretilen projeleri tanımaları açısından, sektörümüzün uluslararası arenaya açılımı açısından çok önemli. Bu tür organizasyonları yalnızca birer fuar olarak görmemek gerek. Gayrimenkule yönelik böylesine kapsamlı organizasyonlar, sektörümüzün olduğu kadar ülkemizin tanıtımına da büyük katkı sağlıyor. Nitekim bugün ülkemiz, özellikle de İstanbul, uluslararası gayrimenkul yatırımcıları için önemli bir yatırım merkezi haline gelmiş durumda. Bu başarıda firmalarımızın da katkısı büyük. Fuara katılan ve projeleriyle, vizyonlarıyla, yarattıkları kalite ve güven algısıyla ‘marka şehir İstanbul’ algısına katkı sunan tüm firmalarımızı bir kez daha kutluyorum” dedi.

‘‘Türkiye markalı bir gayrimenkul fuarına kavuştu”

Cityscape Grup Direktörü Wouter Molman, “Türkiye’de olmaktan çok mutluyuz. Cityscape Turkey’in ilk günü, beklentilerimizin de üzerinde bir ilgi ile geçiyor. Fuarımızın, hem yatırımcılar hem gayrimenkul geliştiriciler, hem bireysel konut alıcıları için çok kazançlı bir organizasyon olmasını diliyoruz” dedi. Cityscape'i Türkiye'ye taşıyan ISTexpo Genel Müdürü İsmail Sezen ise "Bu organizasyonla Türkiye gayrimenkul sektörü hak ettiği markalı gayrimenkul fuarına kavuşmuş oldu. Bu başarıya katkı sağlamaktan dolayı mutluyuz” diye konuştu. Yoğun ve itinalı bir hazırlık sürecinin ardından Cityscape Turkey’in kapılarını açtığını belirten Sezen, “Cityscape Turkey’in ilk gününde hem yabancı yatırımcılar hem de katılımcı markalardan aldığımız takdirler, hem de yerli bireysel yatırımcı ve konut alıcılarının da gösterdiği yoğun ilgi, tüm bu çabamızı büyük bir memnuniyete dönüştürdü. Bugüne kadar hep yurtdışındaki organizasyonlara katılan Türkiye gayrimenkul sektörünü, ilk kez kendi evinde uluslararası podyuma taşımak, bizler için ayrı bir gurur kaynağı oldu” şeklinde konuştu.

24 Mart’ta kapılarını açan Cityscape Turkey 25, 26 Mart günlerinde Harbiye’deki İstanbul Kongre Merkezi’nde 10.00 ile 19.00 saatleri arasında gezilebilecek. Organizasyon, Türkiye’de ilk defa gerçekleştirilen bir tasarımla ‘tek giriş ve tek çıkış ve tek rota’ olarak planlandı. Bu sayede fuarın kapısından giren her ziyaretçi tüm stantları görme imkanına kavuşacak.

FUARA ÖZEL BAZI İNDİRİMLER ve KAMPANYALAR:

Eston Şehir Mahallem : % 15 indirim

Ege Yapı : % 10 + 5 indirim

Ofton : % 13 indirim

Mirage, Marka ve Exen projeleri : %10 + %10 indirim

Delta Deluxe : % 10 + 10 indirim

TGP - Grand Tower ve Luxury Residence : % 5 indirim

Dipsar Residence : % 5

Selamiçeşme Pınar Residence : % 5

Kent Residence : % 5

Mutlu Residence Projeleri : % 5

KÖY/ Zekeriyaköy : % 0,32 faiz

DKY KARTAL, DKY Sahil ve DKY ON : Yüzde 10 peşin öde gerisini taşın öde

Atakoy Residence Hyatt Regency : %5 indirim

Emlak Haberleri

Emlak Kategorisindeki diğer haberler

 • Konut Alırken Bunlara Dikkat Ediyor Musunuz?
  Konut Alırken Bunlara Dikkat Ediyor Musunuz?

  İnsanın hayatı boyunca yapacağı önemli işlerin ilk sırasında kendisine ait bir ev almak geliyor. Gün içerisinde maruz kalınan tüm yorgunluk, koşturmaca ve çalışma hayatımızda sarf edilen fiziksel ve zihinsel yorgunluğa karşı rahatlayabileceğimiz yaşam alanıdır evlerimiz. Peki! bu kadar dikkat edip, çabalayarak edineceğimiz evimizi satınalırken de aynı dikkati gösteriyor muyuz acaba?

 • Sea Homes Yaza Hazır
  Sea Homes Yaza Hazır

  Çeşme Paşalimanı’nda yer alan ayrıcalıklı yaşam projesi Sea Homes, benzersiz manzaralı daireleri ve yüksek standartla sunduğu yeniliklerle yazı karşılıyor.

 • Yanık Ülke Konutları Tamamlandı
  Yanık Ülke Konutları Tamamlandı

  Manisa Büyükşehir Belediyesinin tarihi Kula evlerinin satın alınması ve turizme kazandırılması çalışmaları kapsamında evleri alınan hak sahiplerinin yerleşeceği Yanık Ülke Konutları Projesi, tamamlandı.

 • İpotekli Konut Satışlarına Dikkat
  İpotekli Konut Satışlarına Dikkat

  Altın Emlak Genel Müdürü Mustafa Hakan Özelmacıklı, uygun faiz oranları ile erken yaşta konut sahibi olabilmenin kolaylaştığını belirterek, bu durumun ipotekli satışların payını gün geçtikçe artırdığını söyledi.

 • Yazlık Ev Alacakların Gözde Bölgeleri Hangileri?
  Yazlık Ev Alacakların Gözde Bölgeleri Hangileri?

  Yaz mevsiminin geç gelmesine rağmen yazlık bölgelerde hareketliliğin başladığına dikkat çeken ERA Gayrimenkul Türkiye Genel Müdürü Özhan Atalay, bu yıl en çok talep gören yazlık bölgeler arasında Antalya, Didim ve İzmir’in yer aldığını söyledi.

 • Artık Kiralar da Sigortalanıyor
  Artık Kiralar da Sigortalanıyor

  Herhangi bir sebeple kiranın ödenememesi durumunda mülk sahiplerinin haklarını koruyan kira sigortası, Türkiye’de aktif olarak kullanılmaya başlandı.

 • Sani Şener Körfez Bölgesi’nin En Güçlü 10 Lideri Arasında
  Sani Şener Körfez Bölgesi’nin En Güçlü 10 Lideri Arasında

  TAV Grubu CEO’su Sani Şener, endüstrinin prestijli yayınlarından Construction Week tarafından hazırlanan ve Körfez Bölgesi’nin en etkili 100 iş insanının açıklandığı listede yedinci sırada yer aldı. Şener, son üç yıldır listede ilk 10 arasına giren tek Türk iş insanı oldu.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer