|   |  Çizmeci İnşaat Firması
Çizmeci İnşaat

Çizmeci İnşaat

 • Kuruluş Tarihi : 1950

 • Proje Sayısı : 7

Çizmeci İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Çizmeci İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Çizmeci İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Çizmeci İnşaat Hakkında

Hakkımızda

Çizmeci Grup temelleri 1950'li yıllarda toptan ve perakende kumaş satışı ve konfeksiyon ürünleriyle ticaret hayatına ilk adımlarını atmıştır.
 
Çizmeci markasını, farklı sektörlerde tanıtmak adına 1992 Yılında Renault Mais yetkili satıcılığı ile ilerlerken 1995 yılında inşaat ve iletişim sektörünün gelişimini göz önüne alarak Çizmeci İnşaat ve Çizmeci Telekom'u hayata geçirmiştir.
 
GSM sektöründe Vodafone ve Avea'nın Anadolu Yakası & İzmit distribütörlüğü ile yoluna devam eden firmamız, Çizmeciler Gıda ile Ülker Grubu Anadolu Yakası distiribitörü olarak hizmet vermekle şirket zincirinde büyümüştür.
 
Adım adım büyüyen grubumuz Çizmeci İnsaat olarak İstanbul'un çeşitli semtlerinde münferit binalar inşa etmiştir. 2011 yılında Çekmeköy Taşdelen' de ÇİZMECİ KONSEPT (190 Daire) projesine başlanmış ve ilk iki etabı bitirilmiştir. 2014 Yılında mülkiyeti şirketimize ait olan 156 Dairelik Çekmeköy Taşdelen'de ÇİZMECİ METROPARK projesine, 2015 Haziran ayinda ise 4 Blok 152 daireli Taşdelen Ormanlarina komşu ÇİZMECİ ORMANPARK projesi temelleri atılmıştır.
 
Kurulduğu günden bu yana ortaya koyduğu istikrarlı performansıyla sürdürülebilir bir büyüme örneği sergileyen Çizmeci Grup; profesyonel ekip ruhu ve ödünsüz kalite anlayışıyla, insanlara daha rahat ve çağdaş bir yaşam sunan projeleri geliştirmeye ve bunları hayata geçirmeye devam etmekle sizleri hizmet vermekten onur duymaktadır...
 
Mimar
Alaeddin ÇİZMECİ

Tel: 0216 312 6676
Fax: 0216 312 6676
Email: info@cizmeciinsaat.net
Adres: Taşdelen Mah. Atabey Cad. No: 8 34788 İstanbul / Çekmeköy

Çizmeci İnşaat Projeler Haritası

Çizmeci İnşaat Projeleri

Çizmeci İnşaat Haberleri

 • Çizmeci İnşaat Çekmeköy'de!
  Çizmeci İnşaat

  Çizmeci İnşaat Çekmeköy'de!

  Taşdelen’de ki ilk projesi 15.000 m2 alan üzerinde yer alan 4 Blok 144 daireden oluşan ÇİZMECİ KONSEPT 1.etabı tamamlanmış ve satışa sunulmuştur. Projenin 2.etabı 2 blok, 48 daireli inşaatına devam et...

 • Çizmeci Metropark Satışta
  Çizmeci İnşaat

  Çizmeci Metropark Satışta

  Çizmeci İnşaat’ın yeni projesi Çizmeci Metropark, 5.850 metrekare alan üzerine kuruluyor. Yüzde 75’i yeşil alan olarak planlanan proje 4 bloktan meydana geliyor. 4 blokta 156 daire bulunan projede 1+1...

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.