|   |   | 

Çizmeci İnşaat Çekmeköy'de!

Anadolu yakasının değerlenen bölgesi Çekmeköy - Taşdelen’de 3 yeni proje ile bölgeye imzasını atacak olan Çizmeci İnşaat, sizi ve sevdiklerinizi yeni yaşam alanına kavuşturuyor.

Çizmeci İnşaat Çekmeköy'de!

Taşdelen’de ki ilk projesi 15.000 m2 alan üzerinde yer alan 4 Blok 144 daireden oluşan ÇİZMECİ KONSEPT 1.etabı tamamlanmış ve satışa sunulmuştur.  Projenin 2.etabı 2 blok,  48 daireli inşaatına devam etmektedir.
 
Çekmeköy Taşdelen’de 4 ay önde temeli atılan 2. Projesi ÇİZMECİ METROPARK ise, 18 ay sonra sahiplerine teslim edilecektir.

Çizmeci Grup, Yönetim Kurulu Başkanı Alaeddin Çizmeci tarafından Taşdelen’de 2014 yılında aldığı kendi arazisi üzerine yaptığı yeni Çizmeci Metropark Projesi; 5850 m2 alan üzerinde % 70’i yeşil alan korunarak 4 Blok, 156 Daire olarak tasarlanmıştır.
Siz ve sevdikleriniz için özgür bir yaşam alanında ihtiyaç duyacağınız tüm sosyal aktivitelerin yer alacağı projede; bahçe kullanımlı 1+1 den 3+1 e kadar alternatifli daire tiplerinden oluşmaktadır.
 
ÇİZMECİ METROPARK projesi,  yerel yönetimlerin proje alanının ortasında bulunmakta olup inşaatı devam etmekte olan Üsküdar-Çekmeköy Metrosuna 50 mt yürüme mesafesinde ve yapılması onaylanan Taşdelen Meydan projesine komşu konumdadır.
 
Uygun ve alternatif ödeme imkanları ile hayal ettiğiniz eve sizi kavuşturmak zor değil…Anlaşmalı bankalar ile 120 aya kadar 0,79 faiz veya Çizmeci inşaat finansmanı ile peşin fiyatına 20 ay vade sunmakta olup,  lansmana özel 1.etap dairelerde peşin ödemede  % 10 ile daire satışlarımız başlamıştır.
 
Yine aynı bölgede bulunan 3.projemiz, 8.000 m2 alanda 4 blok 152 daireden oluşacak yapısı ile ÇİZMECİ ORMANPARK inşaatına 2015 yılı içerisinde başlanacaktır. 
 
İnşaatları devam etmekte bulunan 3 projede 515 daireyle bölgeye hâkimiyetini sağlayacak olan ÇİZMECİ GRUP, inşaat sektöründeki başarısını kaliteli yaşam alanları sunarak gayrimenkul alıcılarına değer kazandıracaktır.
 
2016 yılı sonuna kadar teslim edilecek projeler bazında toplamda 250.000.000 TL ciro hedefleyen ÇİZMECİ GRUP sektöründe uzun yıllar adını duyurmaya bundan sonrada devam edecektir.   
 
Yaşam kalitesini artıracak ve standartlarınızı yükseltecek ÇİZMECİ METROPARK projesinin satışı; konut projeleri pazarlamasında uzman ve deneyimli kadrosu ile İsmail BAKIR önderliğinde REMAX Smile tarafından gerçekleşmektedir.

 REMAX Smile bu projelerin yanı sıra Anadolu yakasında bulunan birçok Projenin pazarlama ve satışında bulunmaktadır. Bunlar; Taşdelen Ormanlarına komşu olan 455 daire ile 11 Bloktan oluşan Carpe Diem konutları,  AKTAŞ İNŞAAT’ a ait İstanbul un en güzel semtlerinden Kandilli’de yer alan 80 daireli Aktaş Boğaziçi Evleri ve DEKON İNŞAAT ‘ın Alemdağ’da yaptığı 260 dairelik Dekon Silva Konutlarından oluşmakta olup REMAX Smile yaklaşık 1000 konutla bölgeye hizmet vermektedir.
 

Yeni Proje Haberleri

Yeni Proje Kategorisindeki diğer haberler

 • Seha Yapı’dan Yeni Konut Projesi
  Seha Yapı’dan Yeni Konut Projesi

  Seha Yapı, Konya Selçuklu Belediye Başkanlığı’nın Konya’daki toplam büyüklüğü 42 bin 558 metrekare olan 3 arsa için açtığı ihaleyi 38,4 milyon TL teklif ile kazandı.

 • STCA Gayrimenkul'den Kartal'a 5 proje gelecek!
  STCA Gayrimenkul'den Kartal'a 5 proje gelecek!

  Sabiha Gökçen Havalimanı, Osmangazi Köprüsü, Marmaray, metro, deniz oto-büsü gibi ulaşım hatlarının tam merkezinde olması nedeniyle İstanbul’un en gözde ilçesi konumuna gelen Kartal, amortisman süresinin 18 yıl olmasıyla da konut alıcısının yüzünü güldürüyor. Kartal Atalar’da Yuvam Kartal’dan sonra Kartallife-Atalar projesiyle büyük ses getiren STCA Gayrimenkul, Kartal’da 3 yıl içerisinde 5 yeni proje daha hayata geçirecek.

 • Fikirtepe’ye yeni bir bakış açısı Zer Göztepe
  Fikirtepe’ye yeni bir bakış açısı Zer Göztepe

  Ceylan İnşaat, inşaat sektöründeki tecrübesini Fikirtepe’ye yeni bir bakış açısı getirdiği Zer Göztepe ile taşıyor. İlbank, KİPTAŞ ve Ceylan İnşaat’ın bilirkişiliğiyle ortaya çıkan proje; 675 konuttan meydana gelecek 360 derece bir yaşam projesi olarak yükselmeye hazırlanıyor.

 • İki Evinpark projesinde ön satışlara başlandı
  İki Evinpark projesinde ön satışlara başlandı

  Sefa İnşaat & Koyuncu İnşaat ortaklığıyla İstanbul Anadolu Yakası Maltepe’de hayata geçirilen ‘Evinpark Ada & Tepe’ ve Kadıköy Fikirtepe’de yükselen ‘Evinpark Kadıköy’ projesinde lansman öncesinde 0,88 faiz ve 120 ay vade avantajlarıyla ön satışlara başlandı.

 • Mesa Gökada Projesi İçin Ön Talep Süreci Başladı
  Mesa Gökada Projesi İçin Ön Talep Süreci Başladı

  Konutta ‘kalite’ ve ‘güven’in markası MESA, Anadolu Yakası’nda Projeleri ile yükselmeye devam ediyor. Maltepe’de başlayacak projesi GÖKADA için ön talep başvurularını almaya başladı. Eşsiz Adalar Manzarası ve tertemiz orman havasıyla Mesa GÖKADA Projesi için ön talepte bulunanlar, konut seçimi ve lansman fırsatlarından yararlanma ayrıcalıklarına şimdiden sahip olabilecekler.

 • MOD Gayrimenkul Bahçelievler’e iki yeni projeyle birden geliyor
  MOD Gayrimenkul Bahçelievler’e iki yeni projeyle birden geliyor

  Basın Ekspres Yolu’nda MOD Bahçelievler projesini yürüten MOD Gayrimenkul, aynı bölgede iki yeni projeye birden hazırlanıyor: 300 home ofisten oluşan MOD Ekspres ve 300 konuttan oluşan MOD Güneşli. MOD Gayrimenkul MOD Ekspres’e 2018, MOD Güneşli’ye ise 2019 yılında başlayacak.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer