|   |  CMY Gaz Ürünleri Firması
CMY Gaz Ürünleri

CMY Gaz Ürünleri

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

CMY Gaz Ürünleri, konut, ofis ve residence projeleri, CMY Gaz Ürünleri hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve CMY Gaz Ürünleri ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

CMY Gaz Ürünleri Hakkında

Kurumsal

CMY Gaz  Ürünleri

CMY olarak vizyonumuz; müşteriye fayda sağlayarak ve farklılık yaratarak bölgemizde endüstriyel, medikal ve özel gaz pazarında lider olmaktır Bu yolda, endüstriyel, medikal ve özel gazların üretim, satış ve ilgili tüm hizmetlerinde müşteri ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan ve aşan kalite; 
teknoloji ve hizmet anlayışı ile, yetkilendirilmiş, motive ve tatmin edilmiş çalışanlarıyla; gelişmeyi sürekli kılarak, yarattığı kaynakları, müşterinin, çalışanlarının ve ortaklarının memnuniyeti için kullanan, güven unsurunu her zaman ön planda tutan bir kuruluş felsefesi ile hareket ediyoruz.

CMY, gaz ürünleri satışının yanı sıra, projelendirme hizmetleri de sunmaktadır. Müşterilerine, güvenlik - depolama gibi eğitimlerle beraber, müşteri sahasının güvenliği, periyodik bakımı, yenilenmesi gibi konularda en üst düzeyde destek vermektedir.

CMY’de müşteri ile ilişki ürün satışı ile sınırlı değildir. En önemli hizmetlerimizden biriyse verimlilik iş birliği programıdır. Şirketin sevkıyat yapan tanker filosu, gerektiğinde müşterilere kiralanan depo tankları da sunulan hizmetlerin çok önemli bir parçasıdır

Telefon: 0332 345 2925
Fax: 0332 345 2925
Email: ytezcan@cmy.com.tr
Adres: Büsan 4. Özel Organize Sanayi Bölgesi, 10665. Sokak No: 4/L Karatay / KONYA

CMY Gaz Ürünleri Projeler Haritası

CMY Gaz Ürünleri Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.