|   |   |  CNR IMOB Esnasında 1 milyar dolar ihracat bekleniyor

CNR IMOB Esnasında 1 milyar dolar ihracat bekleniyor

Dünyanın en büyük iki uluslararası mobilya fuarından biri olan, 22-27 Ocak 2019 tarihleri arasında CNR Expo Yeşilköy'de organize edilecek CNR İMOB'un 15'incisi için geri sayım başladı.

CNR IMOB Esnasında 1 milyar dolar ihracat bekleniyor

Mobilya sektörünün ihracatına ve iş hacmine destek olmak için 15 yıldır aralıksız mobilya fuarları düzenleniyor. Dünyanın en büyük 5 mobilya ihracatçısından biri olmayı hedefleyen Türk mobilya sektörünün bu hedefe ulaşmasında İMOB 2019 büyük katkılar sağlayacak. Katılımcıların fuar esnasında yapacağı ihracatın bir milyar doları aşması bekleniyor.

CNR İMOB, Ticaret Bakanlığı'nın Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesi (UR-GE) Projesi kapsamında Türkiye'nin en kapsamlı alım heyetleri organizasyonlarından birine ev sahipliği yapacak. Geniş ihracat yapma potansiyeline sahip, 800'den fazla ithalatçı firmanın yer alacağı "Alım Heyetleri B2B Eşleştirme Programı"'na katılacak. IMOB Fuarına yönelik olarak

Ayrıca CNR tarafından organize edilen hosted buyer programı yer alacak. CNR İMOB'da sektörün önde gelen markalarının imza attığı Türk mobilya endüstrisinin en güzel tasarımları, zincir mağazaların yetkilileri, toptancılar, dağıtıcılar, ithalatçılar, ihracatçılar, mimarlar, iç mimarlar, dekoratörler, endüstriyel tasarımcılar, mobilya mağaza sorumlularının da aralarında bulunduğu 150 binin üzerinde ziyaretçiyle buluşacak.

Gündem Haberleri

Etiketler

Gündem Kategorisindeki diğer haberler

 • Göbeklitepe MIPIM’de Dünyaya Tanıtılacak
  Göbeklitepe MIPIM’de Dünyaya Tanıtılacak

  Hazırladığı mimari maketlerle dünya çapında ses getiren çalışmalara imza atan RJ Models, 12-15 Mart tarihleri arasında Cannes’da gerçekleşecek MIPIM Fuarı’nda UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer alan Göbeklitepe’nin maketiyle yer alacak.

 • MOSDER, 12 üye markası ile İMOB Fuarı’nda
  MOSDER, 12 üye markası ile İMOB Fuarı’nda

  Mobilya Dernekleri Federasyonu (MOSFED) işbirliğiyle organize edilen Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı (CNR İMOB)’a, MOSDER (Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği) 12 üye markası ile katıldı.

 • İhracatın 10 temel adımı
  İhracatın 10 temel adımı

  İhracat, iç pazarda kabul görmüş bir markanın (dışarı çıktığınızda müşteri sizden bu referansı isteyecek ve rekabet gücünüz artacaktır) ürünlerini global pazarlara sunmak için, işletme altyapısını oluşturarak hedefler belirlediği ve global pazarlara giriş stratejisini adım adım uygulayarak istikrarlı bir şekilde yol aldığı bir süreçtir.

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.