|   |  CNS Yapı Firması
CNS Yapı

CNS Yapı

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 6

CNS Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, CNS Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve CNS Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

CNS Yapı Hakkında

CNS YAPI sektörde 25 senelik tecrübeli ekibiyle bu güne kadar tamamlamış olduğu konut projelerinde olduğu gibi, devam etmekte olan ve gelecekte başlayacağı diğer projelerinde de çalışmalarına aynı TİTİZLİK ve DOĞRULUK içinde devam edecektir.
CNS YAPI Dekorasyon İnşaat San. Tic. Ltd. Şirketi ekibi, 25 sene boyunca değişmeyen ustaları, modern mimarinin izcisi mimar ve mühendisleri, müşteri memnuniyetini ön planda tutan satış ekibi ile 1993 yılından bugüne kadar geçen sürede başta sayıları 1000'i geçen özel konut inşaatları olmak üzere, fabrika inşaatları, anahtar teslim daire tefrişi projeleri ve daire-bina restorasyon projeleri gibi, inşaat sektörünün özel konut imalatı dalında güvenli, kaliteli ve iddalı projelere imza atmıştır.

CNS YAPI olarak temel prensibimiz; ürettiğimiz projeleri, koşulsuz müşteri memnuniyetiyle, söz verdiğimiz süre içerisinde, hem sizlerin hem de bizlerin olmazsa olmazlarımız KALİTE, GÜVEN ve KONFOR ‘dan taviz vermeden tamamlamaktır.

Telefon: 0224 241 6611
Fax: 0224 241 6611
Email: info@cnsyapi.com
Adres: Akpınar Mah. Kavaklı Cad. No:36/10 Osmangazi/BURSA

CNS Yapı Projeler Haritası

CNS Yapı Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.