|   |  Çolakoğlu Yapı Grubu Firması
Çolakoğlu Yapı Grubu

Çolakoğlu Yapı Grubu

  • Kuruluş Tarihi : 1972

  • Proje Sayısı : 4

Çolakoğlu Yapı Grubu, konut, ofis ve residence projeleri, Çolakoğlu Yapı Grubu hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Çolakoğlu Yapı Grubu ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Çolakoğlu Yapı Grubu Hakkında

Çolakoğlu inşaat 1972 yılından beri İsmet ÇOLAK tarafından inşaat sektöründe konut,işyeri, özel taahüt işleri ile faaliyete başlamış olup halen İsmet ÇOLAK ve oğulları Bahri ÇOLAK, Nurettin ÇOLAK,Servet ÇOLAK ve Osman ÇOLAK ile aynı titizlikle devam etmektedir. 

Çolakoğlu İnşaat Turizm ve Tic.Ltd.Şti ve Çolakoğlu Yapı Grubu , kardeşlerden oluşan bir aile şirketidir. Şirketimiz İstanbul -Anadolu yakasında faaliyelerine devam etmekte olup ağırlıklı olarak kadıköy bölgesinde sayısız projeler üretip binlerce aileyi konut ve işyeri sahibi yapmanın mutluluğunu ve gururunu yaşamaktadır. 

Şirketimiz,müşteri memnuniyetini ve dürüstlüğü esas edinmiştir.Şirketimiz gelişen teknolojiyi,imar kanunu yönetmelikleri ve en son deprem yönetmeliklerini çok yakından takip ederek ,projelerini bu çerçevede hazırlayarak müşterilerimizin hizmetine sunmaya devam etmektedir.

Tel: 0216 350 1213
Fax: 
Email: info@colakoglugroup.com
Adres: Suadiye Mahallesi, Kazım Özalp Sokak No.40 Şaşkınbakkal İstanbul / Kadiköy

Çolakoğlu Yapı Grubu Projeler Haritası

Çolakoğlu Yapı Grubu Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.