|   |   |  Coldwell Banker, franchise sayısını yüzde 40 artırdı

Coldwell Banker, franchise sayısını yüzde 40 artırdı

2013’ten bu yana Türkiye’de faaliyet gösteren Coldwell Banker, franchise sayısını son 1 yılda yüzde 40’dan fazla artırarak 141'e çıkardı.

Coldwell Banker, franchise sayısını yüzde 40 artırdı

 

Gayrimenkul danışmanlık şirketi Coldwell Banker tarafından 2015 yılından bu yana her yıl düzenlenen Gen Blue etkinliklerinin dördüncüsü olan Gen Blue 2018 başladı.

Antalya’da üç gün sürecek etkinlikte, Coldwell Banker Türkiye ve Kıbrıs profesyonelleri bir araya geldi. 600’den fazla Coldwell Banker profesyonelinin katıldığı etkinlikte Coldwell Banker Türkiye Ülke Başkanı Dr. Gökhan Taş açılış konuşmasını gerçekleştirdi.

Franschise sayısı 1 yılda yüzde 40 arttı

Türkiye'de hizmet vermeye başladıkları süre içerisinde hızlıca büyüdüklerini ve 5 yılda gayrimenkul sektöründe büyük bir güç haline geldiklerini belirten Coldwell Banker Türkiye Ülke Başkanı Dr. Gökhan Taş, “Coldwell Banker olarak Türkiye'de faaliyete göstermeye başladığımız Haziran 2013’ten bu yana gayrimenkul sektöründe büyük bir güç haline geldik. Hızla büyüyoruz. Nisan 2018 itibariyle 25’den fazla şehirde, 140’dan fazla ofis ve 1500’e yakın gayrimenkul danışmanına ulaştık. Türkiye pazarına girerken ilk belirlediğimiz hedeflere ulaştık” ifadelerini kullanan Taş,” Son bir yılda yaklaşık yüzde 100’den fazla işlem artışımız var. Türkiye’nin en iyi master franchise ekibiyiz. Franschiselarımız 141 sayısına ulaşarak son 1 yılda yüzde 40’dan fazla arttı. Danışman sayısında da buna paralel olarak yüzde 40’dan fazla büyüme yakaladık. Türkiye’nin gayrimenkul sektöründeki en iyi master franchise ekibiyiz” dedi.

Dünya

 

 

 

Emlak Haberleri

Etiketler

Emlak Kategorisindeki diğer haberler

  • Türk Lirasına geçiş AVM‘leri zorluyor
    Türk Lirasına geçiş AVM‘leri zorluyor

    EVA Gayrimenkul Değerleme Kıdemli Müdürü Erdem Akyol, “Türk Parası Kıymetini Koruma Hakkında 32 Sayılı Kararda Değişiklik Yapılmasına Dair 12.09.2018 tarihli ve 85 sayılı Cumhurbaşkanı Kararı”nın AVM yatırımcıları ve AVM kiracıları üzerindeki etkisi hakkındaki görüşlerini paylaştı.

  • Daha güvenli evler için 8 öneri!
    Daha güvenli evler için 8 öneri!

    Evimiz hayatımızdaki en önemli mekanlardan birisidir. Hayatımızda bu derecede önemli bir yere sahip evlerin güvenliği ise aklımızı her gün meşgul eden konuların başında gelmektedir.

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.