|   |   |  Compass’ın portföyünü Türkiye’ye taşıyacak

Compass’ın portföyünü Türkiye’ye taşıyacak

ABD’de 2007 yılından bu yana gayrimenkul danışmanlığı yapan Çağlar Acar, ülkenin en büyük bağımsız gayrimenkul şirketlerinden biri olan Compass’ın portföyünü Türkiye’ye taşıyacak.

Compass’ın portföyünü Türkiye’ye taşıyacak

2012 yılında kurulan Compass’ın ABD’de 25 kentte toplamda 15 bin gayrimenkul danışmanı bulunuyor

Türkiye’deki çözüm ortakları Vaagayrimenkul ve Vesta Global ile çalışma yürüttüklerini belirten girişimci Çağlar Acar, 2020 yılında Compass’ın portföyünü arkasına alıp Türkiye pazarına yoğunlaşmayı planladığını söylüyor. Bu kapsamda Türkiye’den ABD’ye ABD’den de Türkiye’ye gayrimenkul müşterisi götürme planı bulunuyor.

Sadece 8 yıl içinde ülkedeki en büyük bağımsız emlak danışmanlığı olmayı başaran Compass’ın 2020 hedefi ise ABD’nin önde gelen 20 şehrinde yüzde 20 pazar payı elde etmek.  Compass’ın global emlak uzmanı Çağlar Acar, Türklerin en çok New York, New Jersey, Miami, Boston ve Los Angeles gibi bölgelerden gayrimenkul yatırımı yaptıklarını belirtiyor. Amerikalıların da Türkiye’ye yoğun ilgi gösterdiklerini belirten Acar, “Amerikalılar daha çok İstanbul, İzmir, Bodrum ve Antalya gibi şehirlere ilgi gösteriyor” şeklinde konuştu.

Şirket Haberleri

Etiketler

Şirket Kategorisindeki diğer haberler

 • Beyazın en güzel tonları Filli Boya’da
  Beyazın en güzel tonları Filli Boya’da

  Geniş renk skalasıyla yaşam alanlarında tazelenmiş bir ferahlık hissi oluşturan Filli Boya, yazlık mekanlar için renk önerisinde bulunuyor. Yaz mevsiminin en çok tercih edilen rengi ‘beyaz’ birbirinden farklı tonlarıyla Filli Boya renk kartelalarında yer alıyor.

 • Tekfen Holding “Türkiye’nin İklim ve Su Lideri” ödülünü aldı
  Tekfen Holding “Türkiye’nin İklim ve Su Lideri” ödülünü aldı

  Tekfen Holding, iklim değişikliğinin etkilerini azaltmak ve doğal kaynakları korumak amacıyla iş dünyasının işleyişini değiştirmeyi hedefleyen CDP (Carbon Disclosure Project) İklim Değişikliği ve Su Güvenliği Programlarında ayrı ayrı “A (-)” bandında derecelendirilerek “Türkiye İklim ve Su Liderleri” ödülünü aldı.

 • Lens yaşam’da açık havada alışveriş keyfi
  Lens yaşam’da açık havada alışveriş keyfi

  Anadolu Yakası’nın açık hava konseptli Lens Yaşam Merkezi, 100’e yakın perakende mağazası, restoranları, kafeleri ve sosyal aktivite alanlarıyla ziyaretçilerine açık havada alışveriş ve eğlence imkanı sunuyor. Açık hava yaşam merkezi dönemini başlatan Lens Yaşam, açık havada kaliteli ve sağlıklı alışverişin keyfini sunuyor.

 • Markasanat, Busıness Akademi ile Kurum Kültürü Pusulası Oluşturuyor
  Markasanat, Busıness Akademi ile Kurum Kültürü Pusulası Oluşturuyor

  Ekonomi alanındaki marka yönetimi çalışmalarıyla adından söz ettiren Markasanat Marka Yönetimi&Kurumsal Danışmanlık Şirketi, yeni yatırımı Markasanat Business Akademi ile markalara verdiği eğitim hizmetini, küresel çapta etkili olan koronavirüs nedeniyle alınan tedbirler kapsamında dijitale taşıdı.

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.