|   |   |  Compass’ın portföyünü Türkiye’ye taşıyacak

Compass’ın portföyünü Türkiye’ye taşıyacak

ABD’de 2007 yılından bu yana gayrimenkul danışmanlığı yapan Çağlar Acar, ülkenin en büyük bağımsız gayrimenkul şirketlerinden biri olan Compass’ın portföyünü Türkiye’ye taşıyacak.

Compass’ın portföyünü Türkiye’ye taşıyacak

2012 yılında kurulan Compass’ın ABD’de 25 kentte toplamda 15 bin gayrimenkul danışmanı bulunuyor

Türkiye’deki çözüm ortakları Vaagayrimenkul ve Vesta Global ile çalışma yürüttüklerini belirten girişimci Çağlar Acar, 2020 yılında Compass’ın portföyünü arkasına alıp Türkiye pazarına yoğunlaşmayı planladığını söylüyor. Bu kapsamda Türkiye’den ABD’ye ABD’den de Türkiye’ye gayrimenkul müşterisi götürme planı bulunuyor.

Sadece 8 yıl içinde ülkedeki en büyük bağımsız emlak danışmanlığı olmayı başaran Compass’ın 2020 hedefi ise ABD’nin önde gelen 20 şehrinde yüzde 20 pazar payı elde etmek.  Compass’ın global emlak uzmanı Çağlar Acar, Türklerin en çok New York, New Jersey, Miami, Boston ve Los Angeles gibi bölgelerden gayrimenkul yatırımı yaptıklarını belirtiyor. Amerikalıların da Türkiye’ye yoğun ilgi gösterdiklerini belirten Acar, “Amerikalılar daha çok İstanbul, İzmir, Bodrum ve Antalya gibi şehirlere ilgi gösteriyor” şeklinde konuştu.

Şirket Haberleri

Etiketler

Şirket Kategorisindeki diğer haberler

 • Ege Yapı, satış ve pazarlama faaliyetlerini Dijital Satış Ofisi’ne taşıdı
  Ege Yapı, satış ve pazarlama faaliyetlerini Dijital Satış Ofisi’ne taşıdı

  Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve projelerinde uygulamaya geçiren Ege Yapı, Koronavirüs salgını sürecinde çalışanların ve müşterilerinin sağlığını düşünerek satış ofislerini bir süreliğine kapatma kararı aldıktan sonra tüm satış ve pazarlama süreçlerini, Dijital Satış Ofisi’ne taşıdı.

 • Gayrimenkul Sektöründe Temassız Pazarlama Dönemi
  Gayrimenkul Sektöründe Temassız Pazarlama Dönemi

  Gayrimenkul sektörü hem gelişen teknoloji, hem de tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs nedeniyle bambaşka bir kimliğe bürünüyor. Teknoloji şirketi 11Sight ile emlak sektöründe temassız satış ve pazarlama dönemi başlıyor.

 • Konutta ilk alan hep kazanıyor
  Konutta ilk alan hep kazanıyor

  Konut kredi faiz oranlarının düşmesi gözleri bir kez daha gayrimenkul sektörüne çevirdi. DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, “Son 10 yıla, hatta 20 yıla baktığınızda Türkiye’de gayrimenkulün kazandırdığını hiçbir yatırım kazandıramadı.

 • Peker Holding Avrupa’ya örnek oldu
  Peker Holding Avrupa’ya örnek oldu

  Türk inşaat şirketlerinin yurtdışında sıra dışı işlere imza attığını söyleyen Peker Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Peker, “İş yapış kültürümüz ve hızlı bitirme kabiliyetimizle Avrupalıları şaşırtıyoruz" dedi.

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.