|   |  ConCept Yapı Firması
ConCept Yapı

ConCept Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 2007

  • Proje Sayısı : 6

ConCept Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, ConCept Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve ConCept Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

ConCept Yapı Hakkında

KURUMSAL

2007 yılında “Güzel Evim” markası ve “kişiye özel tasarım” anlayışıyla İstanbul Erenköy’de başlayan oluşum, 2012 yılında İstanbul’da inşaat sektöründe devam etmiş, 2015 yılında da, yine aynı anlayışla faaliyet göstermek üzere ConCept Yapi olarak Bodrum’ a taşınmıştır.

Amaç, Bodrum’ da daha önce yapıl(a)mamış projeleri tasarlayarak, yaşayanların, kendilerini özel hissedeceği konut projeleri üretmektir.

Her projesinde bir farklılığa imza atmayı ilke ve standart olarak kabul eden firmanın tüm projeleri, gözle ayrılabilir, elle gösterilebilir projelerdir. Bu da firmanın, Bodrum’da sektöre ConCept getirdiğinin gerçeğidir.

Özgür tasarımlar için tüm proje arazileri kendisine ait olan ConCept Yapi, hem yapacağı projelere hem de Bodrum’da sektöre, teknoloji ve kalite katmak adına Alman NOLTE KUCHEN ve İtalyan MIDJ markalarının Bodrum Bayiliği’ ni de üstlenmiştir.

Telefon: 0252 358 7158
Fax: 0252 358 7158
Email: info@conceptyapi.com
Adres: Ortakent, Kapuz Cad. Plaza Bodrum No: 8/1 Bodrum 48400 Muğla

ConCept Yapı Projeler Haritası

ConCept Yapı Projeleri

ConCept Yapı Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.