|   |   |  Çorum Kargı’da 111 konutun hak sahipleri belirlendi

Çorum Kargı’da 111 konutun hak sahipleri belirlendi

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Çorum’un Kargı İlçesi Bahçelievler Mahallesi’nde inşa edilen 111 konutun hak sahipleri kura ile belirlendi.

Çorum Kargı’da 111 konutun hak sahipleri belirlendi

Kura töreni 11 Aralık 2018, Salı günü Kargı Belediyesi Kültür Sitesi Salonu’nda noter huzurunda gerçekleştirildi.

Kurası çekilen konutların 61’i 2+1, 50 adedi ise 3+1 planında tasarlandı. Proje genelinde toplam 717 konutun yanı sıra cami ve ticaret merkezi de bulunuyor.

Kurada konut almaya hak kazanan vatandaşlar büyük mutluluk yaşadı

“Alt Gelir Grubu” kapsamında satışa sunulan 2+1 planındaki konutlar 321 TL’den başlayan taksitlerle %12, %15, %20 peşinat ve 180, 216, 240 ay vade, “Orta Gelir Grubu” 3+1 planındaki konutlar ise 650 TL’den başlayan taksitlerle %10, %15, %20 peşinat ve 120, 156, 180 ay vade seçenekleri ile satışa sunuldu. 

Geleneksel ve modern mimarinin sentezlendiği projede; zemin kat seviyesinde yöresel taş kaplamalar, ahşap görünümlü kaplamalar, söveler, kat silmeleri ve dekoratif geniş pencereler kullanıldı.

Projeyle yerleşim alanı; ticaret merkezi, camisi, parkı, peyzajı, oyun ve spor alanlarıyla nitelikli sosyal çevre imkânı sunan yeni bir mahalleye dönüşüyor.

Toki Haberleri

Etiketler

Toki Kategorisindeki diğer haberler

  • Balıkesir Karesi’de yapılacak bin konutun sahipleri belirlendi
    Balıkesir Karesi’de yapılacak bin konutun sahipleri belirlendi

    Balıkesir Merkez Karesi’de Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından hayata geçirilecek bin konut için hak sahipleri çekilen kura ile belirlendi. Kuranın kendine çıktığını gören vatandaşlar sevinç gözyaşları döktü.

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.