|   |  Çukurova Gayrimenkul Firması
Çukurova Gayrimenkul

Çukurova Gayrimenkul

  • Kuruluş Tarihi : 1993

  • Proje Sayısı : 4

Çukurova Gayrimenkul, konut, ofis ve residence projeleri, Çukurova Gayrimenkul hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Çukurova Gayrimenkul ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Çukurova Gayrimenkul Hakkında

*Çukurova Gayrimenkul Tarihçesi Hakkında

 

 

1993 yılında bir aile şirketi olarak kurulan Çukurova, bugüne kadar İstanbul, Adana ve Mersin’de 25 nitelikli konut projesine imza attı. Kuruluşundan bugüne kadar sektörünün öncü kuruluşlarından olan ve modern yapılar gerçekleştiren Çukurova, günümüz modern yaşamının tüm gerekliliklerini tespit ederek ulaşıma, merkezi noktalara yakınlıktan sağladığı sosyal olanaklara kadar ihtiyaç duyulan tüm öncelikleri projelerinde bir araya getiren bir kurum olarak öne çıkıyor. 

 

 

 
22 yıllık bilgi birikimi ve deneyimini estetik, teknolojik, lüks ve konfor ile birleştiren Çukurova, bulunduğu bölgeye değer katan modern projeler inşa ediyor. Gayrimenkul ve inşaat sektöründe yenilikçi, çevreci ve müşteri odaklı bir anlayışla faaliyetlerini sürdürüyor.
 
Çukurova, İstanbul’un hızla değer kazanan bölgelerinden Kartal’ın merkezinde Çukurova Tower ve yaşamın başladığı Adanus Park projelerini teslim etti. Ayrıca, yine İstanbul’da arsaları Çukurova’ya ait olan iki yeni lüks konut projesini de yakın tarihte satışa sunacak.
 
Önümüzdeki dönemde İstanbul’un ulaşıma kolay, ana merkezlerinde katma değeri yüksek ve bölgesinde sembol yapı olma niteliğinde projeler hedefleyen Çukurova, yeni projeleri için arsa geliştirmeye ve kentsel dönüşüm projelerine devam ediyor.
 

*Çukurova Gayrimenkul Konut Projeleri
Adanus Park, Tmt Suite

*Çukurova Gayrimenkul Residence Projeleri
Çukurova Tower, Çukurova Balkon

*Çukurova Gayrimenkul İletişim Bilgileri

 

Adres: Soğanlık Mah. Yalnızselvi Cad. Bektaş Sok. Çukurova Plaza No:3 Kartal / İstanbul

 

Tel: +90 216 671 14 14
Faks: +90 216 452 77 44
E-mail: anadolu@cg.com.tr
www.cukurova.co.uk/

Tel: 0216 671 1414
Fax: 0216 452 7744 
Email: info@cukurovam.com
Adres: Soğanlık Mah Yalnız Selvi Cadde Bektaş Sokak No:3

Çukurova Gayrimenkul Projeler Haritası

Çukurova Gayrimenkul Projeleri

Çukurova Gayrimenkul Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.