|   |  Daça İnşaat Firması
Daça İnşaat

Daça İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1994

  • Proje Sayısı : 2

Daça İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Daça İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Daça İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Daça İnşaat Hakkında

Tarihçe

 

 

Türk inşaat sektörünün lider firmaları arasında yer alan DAÇA Group, 1994 yılında Daça İnşaat ile faaliyetlerine başlamıştır. DAÇA Group, 20 yılı aşkın tecrübesi ile yurt içi ve yurt dışında; Alışveriş Merkezleri, Lojistik Tesisler, İş Merkezleri, Endüstriyel ve Kurumsal Yapılar, Yüksek Katlı Binalar, Toplu Konut Projeleri, Okul Kompleksleri, Apartmanlar, Lüks Konutlar, Villalar, Gayrimenkul – Konut Geliştirme inşaat Projeleri gerçekleştirmektedir.

 

 

 
Şirketimiz; faaliyet gösterdiği tüm alanlarda sistemli ve planlı çalışarak yarattığı çözümlerle haklı bir başarı elde etmiştir.
 
Şirketimiz gerçekleştirdiği projelerde son teknoloji ürünü araçları ve yapı sistemlerini kullanmaktadır. Böylelikle ortaya çıkan kaliteli yapılar hem rekabet ortamında firmanın konumunu sağlamlaştırmakta hem de piyasada firmaya olan güveni arttırmaktadır.
 
Kaliteli ve bilinçli yapılanması ile günden güne büyüyen şirketimiz, ülkemizde ve özellikle yurt dışında Rusya ve Ukrayna da taahhüt işlerini başarı devam ettirmektedir. Türkiye’deki dikkate değer ilerlemesine ek olarak, DAÇA GROUP'un Rusya’ya verdiği önem, büyük başarıları ve itibarı da beraberinde getirmiştir
 
Yönetim kabiliyeti, çalışanlarına verdiği değer, tavizsiz kalite politikası, güçlü kurum kültürü, sosyal sorumluluk anlayışı, etik değerlere bağlılığı, çevreye, iş sağlığına ve iş güvenliğine verdiği önem ve bu konularda sergilediği örnek davranışlar, DAÇA Group’un sürdürülebilir büyüme stratejisindeki değişmez ilkeleridir.
 
Grup Şirketleri
 
DACA GROUP MOSKOVA – RUSYA
 
1994 yılında da Türkiye de iki ortaklı bir yapı olarak kurulmuş olan DAÇA İNŞAAT , bunun devamın da RUSYA’ da gelişen inşaat pazarları doğrultusunda MOSKOVA merkezli DACA GROUP’u kurmuştur.DACA GROUP ile RUSYA ‘da alışveriş merkezleri,İş Merkezleri, Lojistik tesisler, konut projeleri, , enerji santralleri ,endüstriyel yapılar gibi çeşitli yatırımların inşaatını başarı ile yürütmektedir.2010 yılından itibaren grup şirketleri DACA GROUP altında toplanmıştır.
 
DAÇA İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.
 
1994 yılında yılın da Türkiye de iki ortaklı bir yapı olarak kurulmuştur. DAÇA İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ. alışveriş merkezleri,İş Merkezleri, Lojistik tesisler, konut ve villa projeleri, , kurumsal binalar ,endüstriyel yapılar gibi çeşitli yatırımların inşaatın da üstün başarılar elde etmiş ve etmeye devam edecektir.
 
DAÇA YAPI TURİZM İNŞAAT SANAYİ VE TİC.LTD.ŞTİ
 
2010 yılında yılın da DAÇA YAPI TURİZM İNŞAAT SANAYİ VE TİC.LTD.ŞTİ olarak kurulmuştur.- DACA yapı , konut ve villa projeleri ile ön planı çıkmış olup kat karşılığı yapım antlaşmaları,gayrimenkul yatırım ortaklıkları ve gelir paylaşımları ile bir çok konut ve villa projelerini başarı ile tamamlamış ve yeni projelerle de gücününe güc katmaktadır..
 
DAÇA GAYRİMENKUL YATIRIM TURİZM İNŞ. SAN. VE TİC A.Ş
 
2013 yılında DAÇA GAYRİMENKUL YATIRIM TURİZM İNŞ SAN. VE TİC A.Ş olarak kurulmuştur.DACA gayrimenkul , konut ,villa ve alışveriş merkezi projeleri için günümüzün gereklerine uygun olarak geliştirilmiş kat karşılığı yapım antlaşmaları,gayrimenkul yatırım ortaklıkları ve gelir paylaşım modelleri üretmek ve de inşaatların yapımı için kurulmuştur.
 
Misyon – Vizyon
 
Misyon
"Kente kimlik katan yaşam alanları kazandırmak"
 
Vizyon
Yarım asıra yaklaşan geçmişimizden aldığımız bilgi ve deneyimi, güçlü işbirlikleri, nitelikli insan kaynağı ve yenilikçi yaklaşımla birleştirerek Türkiye'nin en çok tercih edilen yaşam alanı geliştirici beş şirketi arasında olmak
 
Ortak Değerler
Daça İnşaat çalışanları ortak değerlerde bir araya gelerek çalışmalarını yürütürler.Yenilikçilik: Her zaman yeniliğe açık olmak, hem sektörel hem kurumsal tüm yeni gelişmeleri yakından izlemek başarıda en önemli etkenlerden biridir.Özdisiplin: Özdisiplin özgüveni de beraberinde getirir. Çalışanlarımız bunun bilincindedir.Müşteri Odaklılık: Müşteri odaklılık şirketin tüm fonksiyonlarında müşteriyi ön plana çıkarmaktır. Daça İnşaat için müşteri en önemli öz varlıktır, şirketin öncelikleri arasında ilk sıradadır ve grubun yapılanması, işleyişi, hedefleri, temel stratejileri ve rekabet modelleri onun üzerine kurulmuştur.
 
Çevre, Güvenlik ve Sağlık
 
İşçi Sağlığı Ve İş Güvenliği
 
DAÇA GROUP bir çok inşaat dallarında, Türkiye,Rusya ve Ukrayna’da faaliyet gösteren ve sektoründe hızla ilerleyen bir inşaat firmasıdır. Şirketimiz İşçi Sağlığı ve İş Güvenliğini tüm faaliyetleri sırasında birinci öncelikli olarak ele almaktan gurur duymaktadır.
 
DAÇA GROUP Yönetimi, tüm kazaların önlenebilir olduğuna inanmaktadır ve bu hedefe, sürekli kendini geliştirme anlayışı ve Sıfır Kaza Politikaları sayesinde ulaşılacağı bilincindedir.
 
Tüm çalışanlarımızdan kendi faaliyetlerini sürdürürken, işçi sağlığı ve iş güvenliği gereklerine uymaları, çevreyi, mal ve mülkiyeti korumaları beklenmektedir. Bu beklenti DAÇA GROUP projelerinde görevli DAÇA çalışanlarının yanı sıra, müşterek teşebbüs ortaklığı çalışanları, işveren personeli, taşeron ve tedarikçilerimizin tümünü de kapsamaktadır.
 
DAÇA GROUP’ nın politikası, tüm projelerinde önleyici tedbirler alarak ve olası tehlikeleri ortadan kaldırarak kendi çalışanları, taşeronları ve ziyaretçileri için güvenli bir ortam sağlamaktır.
 
DAÇA GROUP ve çalışanları, faaliyet gösterdikleri ülkenin yürürlükteki Çevre, İş Güvenliği ve İşçi Sağlığı (ÇGS) ile ilgili tüm yasal gerekliliklerine ve ahlaki kurallarına uymayı ve uygulamayı taahhüt ederler.
 
İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği; mühendislik çalışmalarından başlayarak, inşaat ve montaj faaliyetleri ve demobilizasyon gibi projenin tüm safhalarında öncelikle ele alınır.
 
Bu politikayı uygulamak için DAÇA GROUP’ un proje yönetim ekipleri tarafından somut, kapsamlı ve etkin bir Proje ÇGS Yönetim Planı hazırlanır.
 
Bu hedefe ulaşmanın temeli;
 
Sıfır Kaza Hedefine ulaşmak için iyi bilgilendirilmiş ve motive edilmiş, bu hedefe kilitlenmiş,
Tüm iş ve görevlerin güvenli bir şekilde yerine getirilmesi için ayrılacak zamandan vazgeçilemez olduğu felsefesini benimsemiş,
Çevreyi olduğu şekilde saklama ve koruma, veya iyileştirme gereğini yerine getiren,
Tüm tehlikelere karşı hassas, bilinçli, sorumlu ve önleyici bilinç sahibi,
işgücü ve yönetimin varlığıdır.
 
Proje ÇGS programının uygulanmasında tüm çalışanlar yetkileri dahilinde gerekli tüm önlemleri almakla sorumludurlar. Bu sorumluluk tüm tehlikelerin ortadan kaldırılmasını veya olası tehlikelerin amirine bildirilmesini, tüm iş güvenliği tedbirleri uygulamalarına aktif bir şekilde katılmayı ve desteklemeyi kapsar.
 
Çevre Politikası
 
DAÇA GROUP çalıştığı tüm ülkelerde inşaat faaliyetlerinden oluşacak çevre etkilerini belirleme, ortadan kaldırma veya asgariye indirme konusunda mevcut ve geçerli bilgiyi kullanarak çevreye karşı önleyici davranmayı taahhüt eder.
 
İş geliştirme safhasından başlamak üzere, teklif verme, mühendislik çalışmaları, mobilizasyon, inşaat / devreye alma ile devam eden ve demobilizasyon ile tamamlanan tüm faaliyetler çevre boyutları ve etkileri dikkate alınarak yerine getirilir.
 
DAÇA GROUP Yönetimi, Çevre Yönetimi Sistemini kurmak ve uygulamak için gerekli tüm kaynakları sağlar, çalışanlarına sorumluluk ve yetki verir ve çevre bilincini geliştirir.
 
DAÇA GROUP, çalışanlarının çevre bilincini geliştirmek ve çevre ve doğal kaynakların verimli kullanımı konusuna sürekli bilgilendirmeyi hedefler. Bu hedefe ulaşmak için benimsediği çevre yönetimi felsefesi; sürekli iyileştirici, koruyucu ve düzeltici faaliyetlerin tüm çalışanlar için doğal bir davraniş şekli olduğu bir kültür oluşturmaktır.
 
Bu amaçla DAÇA GROUP :
Çalıştığı ülkelerin çevre ile ilgili kanun ve yönetmeliklerine ve ayrıca faaliyeti ile ilgili diğer çevre koruma gerekliliklerine uyar,
Doğal kaynakları verimli kullanır,
Verimli Atık Yönetimi ile atıkları kontrol altında tutarak çevreye olan etkilerini azaltır,
Acil durum risklerini azaltır,
Çalışanlarının çevre bilincini artırır

Tel: 0216 361 3119
Fax: 0216 361 3263
Email: info@dacainsaat.com
Adres: Osmanağa Mahallesi Dere Gazinosu Sokak Daça İş Merkezi No:17 Kat:3 Daire:5 İstanbul / Kadiköy

Daça İnşaat Projeler Haritası

Daça İnşaat Projeleri

Daça İnşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.