|   |  Dağ Mühendislik Firması
Dağ Mühendislik

Dağ Mühendislik

  • Kuruluş Tarihi : 1992

  • Proje Sayısı : 10

Dağ Mühendislik, konut, ofis ve residence projeleri, Dağ Mühendislik hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Dağ Mühendislik ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Dağ Mühendislik Hakkında

Kurulduğu 1992’den bu yana şehir kimliğine önemli kazanımlar katan Dağ Mühendislik, Çevreci ve kaliteli projeleri ile önemli başarılara imza atmıştır.
 
Çeyrek asra yaklaşan tecrübesiyle kent insanının “yeşille bütün kalması isteğini” göz önüne alarak Türkiye’nin çeşitli yerlerinde yeni yaşam biçimi sunan projelerini hayata geçirmiştir. Dağ Mühendislik, kentin geleceğini düşünen, müşteri odaklı, yenilikçi ve çağdaş yaşam alanlarını farklı adlarla müşterilerine kazandırmıştır.
 
Bugüne kadar 7000’in üzerinde konut üreten Dağ Mühendislik halen Konya’da Doğaşehir, Floraşehir lüks konut inşaatlarının yanında, “Novada Outlet Konya” adında Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezinin yapımını sürdürmekte olup, İstanbul’da da GYO ortaklığıyla Bahçekent Flora inşaatı çalışmalarında hızla ilerlemektedir. Yine İstanbul’un en gözde yerlerinde yeni yatırım hazırlıkları yapan Dağ Mühendislik, başarı çıtasını her geçen gün daha da yükseltmektedir.
 
En çok tercih edilen şirketlerin başında gelen Dağ Mühendislik, istikrar, güven, şeffaflık ve kurumsal yönetim ilkeleri doğrultusunda başarısını sürdürmektedir. Türkiye’nin en başarılı inşaat şirketlerinden olan Dağ Mühendislik üst üste kazandığı vergi ödülleriyle, ülke ekonomisine kattığı değerlerin haklı gururunu yaşamaktadır.
 
Dağ Mühendislik köklü geçmişinden aldığı güçle yenilikçi, ileriyi görebilen, çağdaş anlayış ışığında yeni projeler üretmeyi sürdürecektir.

Tel: 444 9 324
Fax: 
Email: info@dagmuhendislik.com
Adres: Sancak Mh. Büyükırmak Sk. No:2/1 Konya / Selçuklu

Dağ Mühendislik Projeler Haritası

Dağ Mühendislik Projeleri

Dağ Mühendislik Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.