|   |  Damga Konut Firması
Damga Konut

Damga Konut

  • Kuruluş Tarihi : 1991

  • Proje Sayısı : 1

Damga Konut, konut, ofis ve residence projeleri, Damga Konut hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Damga Konut ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Damga Konut Hakkında

1991 yılında Damga Konut ünvanı altında kurulan şirketimiz; 2004 yılına kadar inşaat malzemeleri satış faaliyeti göstermiş olup, 2004 yılından itibaren faaliyet alanlarını genişleterek inşaat alanında da birçok projeye imza atmıştır.

Türk inşaat sektörünün deneyimli, dinamik ve yenilikçi kuruluşlarından biri olan Damga Konut, 2004 yılından beri pek çok konut projesine imza atarak birçok aileyi daire sahibi yapmış, ayrıca çeşitli endüstriyel yapı,okul saglık ocağı hastane öğrenci yurdu ve ticaret merkezleri inşa etmiştir.

Damga Konut köklü geçmişinden aldığı güç ile odaklanma, farklılaşma, yenilikçilik ve sürdürülebilirlik temelleri üzerine kurduğu çalışma anlayışını koruyarak hizmetlerini sürdürmektedir.

Damga Konutt çalışanları ortak değerlerde bir araya gelmiştir. Bunlar; müşteri odaklılık, yenilikçilik, sürekli gelişim, sosyal sorumluluk ve güvenirliliktir.

Mühendislik ve yönetim bilimlerindeki son teknolojiyi kullanan ve oluşturduğu kalite anlayışını uluslararası standartlarla birleştiren şirketimiz, her zaman yenilikçi düşüncelerin ve güncel teknolojilerin takipçisi olmaya devam edecektir.

Damga Konut Projeler Haritası

Damga Konut Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.